» » Кубок України серед юнаків з велосипедного туризму. (відео)

Кубок України серед юнаків з велосипедного туризму. (відео)

8-12 травня у Бучі відбувся Кубок України серед юнаків з велосипедного туризму. Змагання проходили на дистанціях «Велоралі» та «Комплексна», до якої входили «Фігурне водіння велосипедом», «Тріал» та «Велоскрос».
Уже вдруге м. Буча зустріла юних велолюбителів на Кубку України серед юнаків з велосипедного туризму, організаторами якого є Український державний центр національно-патріотичного виховання, краєзнавства та туризму учнівської молоді, КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» і Бучанський центр позашкільної роботи.

На змагання Кубку України, що проходили 8-12 травня, прибули команди з Вінницької, Волинської, Київської, Луганської, Сумської, Харківської областей та міста Києва – загалом 69 учасників 2002-2006 років народження.
Перший змагальний день 9 травня юні велосипедисти розпочали з велопробігу вулицями міста та покладанням квітів біля стели на Алеї Слави, ушанувавши таким чином пам’ять загиблих у роки Другої Світової війни.

Далі розпочалися змагання на дистанціях «Фігурне водіння велосипеду», «Тріал» та «Велокрос», які є частинами «Комплексної дистанції». Юні спортсмени демонстрували свою технічну вправність, спритність і швидкість.

11 травня на учасників чекав найцікавіший вид змагань – «Велоралі» (33 км для молодшої групи і 42 км для старшої), на якому команди повинні за «легендою» зорієнтуватися на місцевості, щоб знайти маршрут, а також на певних контрольних пунктах виконати додаткові технічні завдання – ремонт велосипеда, визначення азимуту, в՚язання вузлів, переправа по колоді через яр та інші.
Отже, вітаємо переможців та призерів у загальному заліку Кубку України!
Молодша вікова група:
1 місце – команда Харківської обл.-1;
2 місце – команда Вінницької обл.;
3 місце – команда Харківської обл.-2.
Старша вікова група:
1 місце – команда Вінницької обл.
2 місце – команда Харківської обл.-1;
3 місце – команда Сумської обл.

Вітаємо спортсменів!
Дякуємо учасникам за жагу до перемоги, а тренерам за наполегливість і підготовку справжніх спортсменів.

Окремі слова вітання молодій команді м. Буча, яка вперше взяла участь у велосипедних змаганнях всеукраїнського рівня і виборола 3 місце на дистанції «Велоралі» – Володимир Бенза, Антон Савінов, Ольга Боровська і Дар՚я Петриченко, які є вихованцями гуртка спортивного туризму Бучанського центру позашкільної роботи, та їхньому тренеру Володимиру Осипенку.

Дякуємо Бучанській міській раді та її відділам і службам за допомогу в організації та забезпеченні прекрасних побутових умов для учасників змагань та за пам՚ятні сувеніри для команд.


2 0

Бучанський центр позашкільної роботи 
велогонка БЦПР фотофакт відеосюжет туризм спорт
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.