» » У Бучі День пам’яті і примирення вшанували Героїв хвилиною мовчання і молитвою

У Бучі День пам’яті і примирення вшанували Героїв хвилиною мовчання і молитвою

На символічному для кожного мешканця громади місці – Алеї Слави сьогодні відбулися заходи з нагоди відзначення Дня пам’яті і примирення.


Ці дні присвячені пам’яті тих понад 80 мільйонів людей, чиє життя було обірвано насиллям світового масштабу, людям усіх рас і націй, чоловікам і жінкам, воїнам і мирному населенню, малим дітям і старим – усім загиблим і усім тим, хто вижив та пройшов через усі кола пекла Другої світової війни.

Кожен розуміє, що для України побажання миру є найголовнішим, що незгасна людська пам’ять про колосальні жертви Другої світової, про тисячі дощенту зруйнованих міст і десятки тисяч спалених сіл вкотре застерігає світ від небезпеки повторення цієї жахливої катастрофи.
Громада зібралася біля могил Героїв, які продовжили справу дідів і батьків і боронили мир для України і кожного з нас ціною власного життя, заплативши за нього.
Секретар Бучанської міської ради Василь Олексюк наголосив на важливості берегти пам'ять про Героїв різних років, отець Андрій відправив панахиду за загиблими.

На чорному холодному граніті залишилися квіти як знак вдячності за наш сьогоднішній день під мирним небом.

Слава Героям!


0 0

Вікторія Ляховець, Прес-служба Бучанської міської ради 
Алея Слави АТО фотофакт відеосюжет
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.