» » У школах тісно: В Ірпені старшокласників переводять у віртуальний ліцей

У школах тісно: В Ірпені старшокласників переводять у віртуальний ліцей

В одній зі шкіл Ірпеня влада офіційно вирішили відмовитися від набору і навчання 10-11 класів, оскільки у навчальному закладі для старшокласників не вистачає місць. Доучуватися школярам пропонується у поки неіснуючому Ірпінському академічному ліцеї."Увага! В. о. мера Анастасія Попсуй і ко запускають головне "покращення" освіти Ірпеня - з вересня у ЗОШ №17 розганяють 10-11 класи. Тому що місця для випускників у добудованій минулого року школі немає - всі класи переповнені", - написала місцева мешканка Михайлина Скорик.За її словами, ті старшокласники, які хочуть продовжити навчання в старших класах Ірпеня, будуть змушені примусово перейти в неіснуючий поки ліцей" або шукати місця за межами "дружнього до школярів краю-раю". "Оскільки всі інші 5 комунальних шкіл Ірпеня попереджені - не брати вигнанців-старшокласників з 17-го", - додала вона.

"Ми вітаємо таке чудове рішення влади забудовників, а також батьків і весь педколектив ЗОШ №17. Крім Попсуй за геніальне рішення можна подякувати Володимира Карплюка, який підписував дозволи на 500 нових висотних будинків з 0 нових шкіл", - додала активістка.

За даними ЗМІ, Ірпінський академічний ліцей Національного університету біоресурсів повинен розміститися в одному з корпусів Ірпінського економічного коледжу. Приміщення коледжу давно не використовуються, корпус повинен бути переведений на баланс Ірпінської міської ради. У приміщеннях планували провести реконструкцію тільки системи теплопостачання та каналізації, а також косметичні ремонти в холах і класах.

"Ірпінь Daily"


1 0

Ірпінь освіта
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.