» » "Всесвітній біг заради гармонії та миру" заради Миру, дружби та злагоди

"Всесвітній біг заради гармонії та миру" заради Миру, дружби та злагоди

23 квітня жителі Приірпіння долучилися до факельної естафети “Всесвітній біг заради гармонії та миру” серед учнів загальноосвітніх шкіл.

За словами організаторів нашої частини цього заходу, факельну естафету в Ірпені започатковано ще 1999 року. Від того часу учасники біжать від школи до школи.

Мета заходу — нести мир, дружбу та злагоду, ділитися своїми позитивними емоціями та почуттями з іншими. Щоб кожна людина відчула, що вона — не самотня, є ті, хто нею переймаються.

Дистанція в основному 25-27 км, якщо підключити Ворзель — то буде 30 км. Минулого року бігли 21 км. Цього разу діапазон: Ірпінь — Буча — Гостомель.

Основна група бігунів — 35 осіб. Залучають дітей, які мають довідки про належний стан здоров’я.

У їхніх лавах є добре треновані спортсмени — чемпіони світу, Європи. Вони долали і напівмарафонські, і марафонські дистанції.

Школи вже звикли до цього цікавого заходу. Кожна з них, зустрічаючи бігунів, виставляє на лінійку таку кількість учнів, яку вважає за потрібне.

Колектив та дошкільнята ЗДО №3 «Козачок» прийняли участь у факельній естафеті, що проходить в межах Всесвітньої естафети «Біг заради гармонії та миру».


1 0

Мілена Терещенко, Ігорь Швець, ІА "ПОГЛЯД" 
фотофакт САНЧІН Ірпінь Ворзель Буча відеосюжет ІА ПОГЛЯД
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.