У Ворзелі відбувся ІV регіональний конкурс молодих піаністів "Весна в Уваровському домі". Трьохденне свято музики розпочалося концертом переможців конкурсу попередніх років, а завершилося виступом кращих конкурсантів, врученням дипломів та нагород.
Переможці ІV регіонального конкурсу молодих піаністів "Весна в Уваровському домі - 2019""
ГРАН-ПРІ
МИХАЙЛО ДІОРДІЄВ
(КССМШ ім. М. Лисенко, викладач - Гриднєва Н. В.)
І ПРЕМІЯ
ГОНЧАРЕНКО МИРОСЛАВА (КССМШ ім. М. Лисенка, викладач - Улезько К. А.)
ГОНЧАРУК АНАСТАСІЯ (ДМШ №1, м. Вінниця, викладач - викладач Хазанович Л. Ф.)
ПЛОШКО АМЄЛІЯ (ДМШ №13 ім. М. Глінки, м. Київ, викладач - викладач - Жижченко Є. О.)
ВІЛЬХОВЧЕНКО ВІРА (ДМШ №1 ім. П. Чайковського, м. Кременчук, викладач - Ковбас Л. Л.)
ПЛЄШАКОВА МАРІЯ-ЛУЇЗА (КССМШ ім. М. Лисенка, викладач - Гриднєва Н. В.)
СУН ВЕНЬЮАНЬ (Харківський національний університет ім. І. П. Котляревського, викладач - Бондаренко М. В.),
ІІ ПРЕМІЯ
ДЄТСКОВ БОРИС (ДМШ №3 ім. В. Косенка, м. Київ, викладач - Дюбенко В. Ю.)
КАШУБАІТЕ КАЯ (ДМШ №3 ім. В. Косенка, м. Київ, викладач - Дюбенко В. Ю.)
КАШУБАІТЕ КЛЕЯ (ДМШ №3 ім. В. Косенка, м. Київ, викладач - Дюбенко В. Ю.)
КРАСИЛИЧ ДАРІЙ (ДМШ №3 ім. В. Косенка, м. Київ, викладач - Дюбенко В. Ю.)
ГУЛТУРЯН ПОЛІНА (ДМШ №27, м. Київ, викладач - Чернега І. В.)
МОЖАЄВА КСЕНІЯ (ДМШ №21, м. Київ, викладач - Волощук Т. В.)
АНДРІЄВ ДАНІЇЛ (ДМШ №10, м. Київ, викладач - Войтова О. А.)
ФЕН КЕФЕН (КІМ ім. Р. М. Глієра , викладач - Шевченко А. С.)
ХИЛЬКО МАРІЯ (КІМ ім. Р. М. Глієра, викладач - Смєхова А. М.)
ІІІ ПРЕМІЯ
ГОМОН АНАСТАСІЯ (ДМШ №3 ім. В. Косенка, викладач - Дюбенко Д. Ю.)
ДЗИБА ІВАН (ДМШ №8, м. Київ, викладач - Чубко О. О.)
ЄРМАК МАРІЯ (ДМШ №3, викладач - Дюбенко Д. Ю.)
ХОХИЧ МИРОСЛАВА (ДМШ №3 ім. В. Косенка, викладач - Дюбенко В. Ю.)
БОЙЧЕНКО ДМИТРО (ДМШ, м. Фастів, викладач - Поліщук С. Є.)
МОСКАЛЕНКО СВІТЛАНА (ДМШ №27, м. Київ, викладач - Дем'яненко А. П.)
БІЛОЙВАН ДАРИНА (Школа-студія при КІМ ім. Р. М. Глієра, викладач - Смєхова А. М.)
КОЛОДІЙ АНТОН (Музичне училище ім. М. В. Лисенка, м. Полтава, викладач - Трусова Е. В.)
КОВАЛЬ ВЛАД (КІМ ім. Р. М. Глієра, викладач - Бондаренко О. Я)
ЛЮ ІЖЕНЬ (КІМ ім. Р. М. Глієра, викладач - Смєхова А. М.)
ТУЛІНОВ ЕРІК (КІМ ім. Р. М. Глієра, викладач - Смєхова А. М.)