» » Юридичний відділ розяснює про майновий стан Ірпінської міської лікарні

Юридичний відділ розяснює про майновий стан Ірпінської міської лікарні

Про майновий комплекс лікарні…

На території міста Буча по вул. Польовій, 19, знаходиться майновий комплекс лікарні, побудований у 1969 році.


Ще у 2007 році, з набуттям Бучею статусу міста обласного значення даний майновий комплекс передано у комунальну власність міста Буча рішенням Ірпінської міської ради «Про передачу до комунальної власності територіальної громади міста Буча будівель та споруд охорони здоров’я розташованих в місті Буча» від 03.01.2007 року та прийнято рішенням Бучанської міської ради «Про прийняття закладів охорони здоров’я, розташованих у місті Буча у комунальну власність територіальної громади міста» від 03.01.2007 № 2-1-У.

Здавалося б, очевидним є приналежність будівель лікарні територіальній громаді м. Буча. Проте, Ірпінська міська рада всупереч власним рішенням, з порушенням чинного законодавства зареєструвала право власності на даний майновий комплекс за Ірпінською територіальною громадою. Про це стало відомо, коли на адресу Бучанської міської ради надійшло звернення КНП «Ірпінська центральна міська лікарня» Ірпінської міської ради від 04.02.2019 № 72 про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення в постійне користування земельної ділянки на якій розташовані будівлі Ірпінської міської лікарні.Зважаючи на вищевикладене, з метою захисту майнових прав та законних інтересів Бучанської міської об’єднаної територіальної громади, Бучанською міською радою за результатами розгляду такого клопотання 28.03.2019 року прийнято єдине правильне і логічне рішення: відмовити в його задоволенні і вжити заходів щодо повернення у власність громади Бучі майнового комплексу лікарні. На даний час, БМР вже звернулась до компетентних органів за захистом порушеного права територіальної громади.


Якби Бучанська міська рада дала дозвіл на відведення території КНП «Ірпінська центральна міська лікарня», такими діями вона б узаконила самозахоплення майнового комплексу лікарні Ірпінською міською радою, що є недопустимим.
3 0

Юридичний відділ Бучанської міської ради 
Юридичний відділ виконком Буча Лікарня
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.