» » «Обираємо майбутню професію» – студенти НУФВСУ в гостях у бучанського позашкілля

«Обираємо майбутню професію» – студенти НУФВСУ в гостях у бучанського позашкілля

8 квітня, в рамках проведення «Практики за профілем майбутньої роботи» студенти ІІ курсу кафедри здоров’я, фітнесу та рекреації (завідувач кафедри – професор Олена Андрєєва) Національного університету фізичного виховання і спорту України здійснили візит до Бучанського центру позашкільної роботи.
Студенти ознайомились з історією створення нашого закладу, його традиціями, дирекцією та працівниками закладу, структурою та напрямами позашкільної освітньої роботи та особливостями проведення гурткової роботи з учнівською молоддю Бучанської об’єднаної територіальної громади (БОТГ).

Понад 70 студентів НУФВСУ змогли у невимушеній та дружній атмосфері познайомитись з інноваціями у бучанському позашкіллі, здобутками його вихованців та зробити перший крок у виборі місця майбутньої роботи.

Окремо зазначимо, що на студентську молодь справили величезне і, звісно, приємне враження увага і турбота з боку міської влади щодо позашкільної освіти молоді БОТГ – нова реконструйована будівля БЦПР, нове туристське спорядження для юних туристів, затишні і зручні майданчики для тренувань, підтримка у проведенні й участі у міських, обласних та всеукраїнських конкурсах, фестивалях, змаганнях.

Красно дякуємо старшому викладачеві кафедри здоров’я, фітнесу та рекреації НУФВСУ Тарас Блистіву за співпрацю і бажаємо сьогоднішнім студентам у майбутньому попрацювати і для освіти БОТГ.
2 0

Бучанський центр позашкільної роботи 
Пластовий центр Буча Бучанська ОТГ міські новації освіта БЦПР
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.