» » Мешканцям Бучанської ОТГ: Про електронну чергу в медичні установи

Мешканцям Бучанської ОТГ: Про електронну чергу в медичні установи

Шановні мешканці Бучанської об’єднаної територіальної громади!

У зв’язку з впровадженням медичної реформи функція «електронна черга» комп’ютерної медичної інформаційної системи в КНП «Бучанський центр первинної медико-санітарної допомоги» Бучанської міської ради повноцінно працює з квітня 2018р., а в КНП «Бучанський консультативно-діагностичний центр» Бучанської міської ради в тестовому режимі з лютого 2019р.
Мешканцям Бучанської ОТГ: Про електронну чергу в медичні установи


Всі мешканці Бучанської ОТГ мають змогу записатись на прийом до лікарів вказаних медичних центрів, які уклали декларацію зі своїм сімейним лікарем, терапевтом або педіатром, безпосередньо зі свого електронного кабінету так і через реєстратуру.


Запис пацієнта до лікарів вузьких спеціальностей КНП «Бучанський консультативно-діагностичний центр» БМР також може здійснити безпосередньо під час прийому лікар первинної ланки (той же сімейний лікар, терапевт чи педіатр).

З липня 2019р. згідно плану медичної реформи потрапити на прийом до вузьких спеціалістів за програмою «Безкоштовна діагностика» можна буде тільки при наявності направлення від лікарів первинної ланки.

Нагадуємо електронний сайт медичної інформаційної системи в якій працюють обидва центри: www.kv.medportal.ua

Адміністрація КНП «Бучанський консультативно-діагностичний центр» Бучанської міської ради наполегливо запрошує всіх ймовірних пацієнтів для зручності та економії часу користуватися даною електронною послугою.

За умови наявності попереднього електронного запису пацієнта на прийом до лікаря, первинна медична документація, зокрема медична карта амбулаторного хворого разом з талоном, буде завчасно подана до кабінету лікаря і пацієнту не прийдеться стояти в черзі до реєстратури.Адміністрація КНП
«Бучанський консультативно-діагностичний центр»
Бучанської міської ради
3 3

Бучанська ОТГ медреформа поліклініка
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.