» » Учні з бучанської ОТГ на екскурсії у Верховній Раді України (фото)

Учні з бучанської ОТГ на екскурсії у Верховній Раді України (фото)

Лідери учнівського самоврядування шкіл Бучанської ОТГ, члени дитячої дорадчої ради, молодіжної ради побували на екскурсії у Верховній Раді України.


Під час відвідин головноо законодавчого органу країни вони мали змогу дізнатися більше про діяльність органу державної влади України та на власні очі побачити унікальні речі і приміщення: картину Олексія Кулакова «Державотворення», що намальована на стіні другого поверху, яка відображає історичний день 24.08.1991р., коли 350 депутатів проголосували за незалежність нашої країни; синьо-жовтий прапор, який був внесений депутатами до сесійної зали Верховної Ради 24.08.1991р., (цей прапор, як реліквія, урочисто зберігається під склом в музеї ВРУ); знамениті кулуари Верховної Ради; побувати на балконі, звідки видно робочі місця нардепів, тощо.

До лідерів приєднався народний депутат України Ярослав Москаленко, який розповів про важливість активної участі молоді в житті країни.
Це була дуже цікава та водночас пізнавальна екскурсія, адже, сесійний будинок Верховної Ради є не тільки важливим осередком політичного життя країни, а й величною архітектурною пам’яткою м. Києва.1 0

Прес-служба Бучанської міської ради 
фотофакт Бучанська ОТГ освіта
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.