» » У Бучанській школі №5 будують спортмайданчик

У Бучанській школі №5 будують спортмайданчик

Футбольне поле для майбутніх чемпіонів


Бучанська міська рада взяла участь у державній програмі «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України»: на території СЗОШ№5 відсьогодні почалася реалізація проекту.
- Футбол- найпопулярніший вид спорту у громаді, а тому ще одне поле дасть змогу готуватися до змагань різного рівня і перемагати,- коментує старт будівництва Бучанський міський голова Анатолій Федорук.- Проведення Чемпіонату БОТГ серед – команд – аматорів ставить завдання готувати зміну, та й серед молоді цей вид спорту популярний.

Відбір проектів здійснювався спеціально створеною комісією Мінрегіонбуду. Слід зазначити, що розподіл бюджетних коштів в розрізі регіонів здійснюється пропорційно чисельності населення у віці від 0 до 17 років, яке проживає у відповідному регіоні.

Кошти спрямовуються на реалізацію проектів будівництва (нове будівництво, реконструкція, капітальний ремонт), у тому числі виготовлення проектної документації футбольних полів (майданчиків, стадіонів) із штучним покриттям у регіонах України, які передбачають співфінансування з місцевих бюджетів на рівні не менше ніж 50 % загального обсягу фінансування проекту.

0 0

Прес-служба Бучанської міської ради 
СЗОШ №5 Буча міські новації фотофакт
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.