» » "Всеукраїнський Велодень" відбудеться 1 червня

"Всеукраїнський Велодень" відбудеться 1 червняВриваємось у Літо разом! на велосипедах! Ага,1 червня 2019 року. 😏 Так, це 13 раз збираємось всіма велосипедистами міста покататись разом 😉Всеукраїнський Велодень - це головне свято велосипедистів. Тисячі людей, незалежно від віку та стилю катання, проїжджають центральними вулицями міст та містечок України для того, щоб привернути увагу до здорового й активного способу життя та порозуміння з водіями на дорогах. Масовість акції демонструє необхідність створення якісної велосипедної інфраструктури, безпечних умов на вулицях наших міст та нульової толерантності в суспільстві до випадків ДТП, в яких є потерпілі.


Чому ми ідемо на акцію? щоб показати, що нас багато, ми нікуди не зникнемо, ми любимо і поважаємо своє місто, не хочемо втрачати час у заторах, дбаємо про екологію і власне здоров’я, розвантажуємо транспортну систему і цінуємо кожну хвилину справжнього життя. Своїм існуванням ми збільшуємо відсоток щасливих і свідомих людей. І робимо це фаново! 😎

Ми — повноцінні учасники руху, і для нас потрібно створювати безпечні умови. На жаль, ще не всі зрозуміли, що комфорт і зручності в місті має бути для людей, а не для машин. Створюючи безпечну інфраструктуру для велосипедистів, місто заразом дбає про всі категорії мешканців, особливо тих, кому важко ходити по всіх тих східцях, та небезпечно пересікати всі ті естакади.

Нажаль, можливість безпечно їздити велосипедистам містом ще треба виборювати, в неї не всі вірять😕. Тож ми дуже вдячні за можливість створити на декілька годин дуже велосипедні вулиці, і показати, як це може (і має бути). Будь тією капелькою, яка вливається у струмок змін 😉.

В цей день ми можемо рухатись безпечно, бо у нас є дозволи, перекриття вулиць, підтримка поліції, наших веломаршалів та Мотохелпу, але наша мета - щоб це було нормою в будь-який день.

Приєднуйся до однієї з районних колон.

Приїжджай о 10:00 на Софійську площу. Бери чудовий настрій, друзів, родину, коханих, знайомся з новими чудовими людьми, катайся з нами по місту, на фініші ми плануємо багато цікавого.

🌞Велодень - це НАШЕ головне свято!🌞

Зміни - не спинити. Покажемо, для кого, будувати всю ту велоінфраструктуру, і наскільки в Києві «немає велосипедистів 😂»
Маршрут: «In processing». Програма заходу – вражатиме (спортивно-відпочивально-пізнавально-розважально-родинний child-bike-dog -friendly – формат вже готуємо до вашої уваги😊)


Організатори акції: оргкомітет Велодня в Києві, друзі та партнери з числа велоспільноти міста.

Акція не є політичною та проходить за сприяння КМДА і особисто мера Києва - Віталія Кличка.

🚲🚲🚲🚲🚲🚲🚲🚲🚲🚲🚲🚲🚲🚲🚲🚲🚲🚲🚲🚲🚲🚲🚲🚲🚲🚲🚲🚲🚲

Питання і пропозиції - [email protected]
1 0

велодень
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.