» » Київ-Буча, 14 квітня байкери проїдуть "Дорогою Добра"

Київ-Буча, 14 квітня байкери проїдуть "Дорогою Добра"

Запрошуємо вас на захід, що відбудеться 14 квітня 2019 року в м.Буча, вул.Депутатська, 1-в. ТК “Варшавський”.У програмі: дитячий показ мод, концерт, благодійна виставка солодощів, хенд-мейд, флешмоби, ігри з аніматорами. Весь день відбуватимуться різноманітні активності на локаціях, конкурси з призами, благодійні аукціони. Працюватиме фуд-корт та бар. Ввечері відбудеться концерт за участі рок- та поп виконавців, дискотека від ведучої радіо FM DJ Наташі Ростової.


Під гаслом «Можеш - додай, потребуєш - візьми» на майданчику стоятиме автобус з продуктами харчування та одягом.

До участі долучились київські байкери та представники Малої Авіації України.

Великою мотоколоною вони проїдуть «Дорогою Добра» за маршрутом Київ-Буча та продемонструють віртуозне володіння мотоциклами, покажуть гостям захоплююче стант-шоу та покатають малечу.

На майданчику буде встановлено бокси для пожертвувань: на дитячі будинки, будинки для літніх людей, для тварин та особисто на лікування дитини - Галушко Давида, який бореться з важким діагнозом (гострий монобластний лейкоз). У фіналі заходу ми усі разом підрахуємо зібрані кошти та спрямуємо їх за призначенням.

Мета: об'єднати людей в загальному прагненні зробити світ краще через добрі справи та популяризувати чесну, відкриту благодійність; започаткувати родинне свято нового формату.

Захід триватиме з 14:00 до 20:00Контакти організаторів:
Сергій Урбан: Президент БО "БФ"ДОБРЕ ДІЛО!" 098 621 50 83.
[email protected];
Тетяна Долгова: (Honda) Президент Мотофестивалю «Heady Wind» (Хеді Вінд) 096 439 29 24

Оголошення на сайті: www.moto.kiev.ua

1 0

Дорога Добра Варшавський ринок афіша Бучанська ОТГ Добре діло
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.