» » "Соловейко України" - дев'ятий Всеукраїнський дитячий фестиваль відбувся у Бучі

"Соловейко України" - дев'ятий Всеукраїнський дитячий фестиваль відбувся у Бучі

Як би не сумно було б це говорити, але дев'ятий Всеукраїнський дитячий фестиваль "Соловейко України"-" відщебетав" у Бучі і став історією.


Засновником конкурсу, на який уже чекають юні таланти є Президентський фонд Леоніда Кучми «Україна»у співпраці з народним артистом України Мар'яном Гаденком, а четвертий рік поспіль постійним партнером виступає Бучанська міська рада, - вже історія , чергова яскрава його сторінка.
Такою її зробили, без перебільшення, учасники гала - концерту, який зібрав у кіноконцертному залі "Акваріус" як юних виконавців, так і відомих зірок української сцени, членів журі.
Учасники із 19 областей України приїхали у наше місто, аби продемонструвати свій талант і любов до пісні.

Теплими словами привітав учасників зі сцени Президент України (1994 - 2005р.р.) Леонід Кучма:
- Пишаюся, що юне покоління продовжує берегти традиції батьків і дідів, любить і виконує рідну українську пісню,- зазначив Леонід Данилович. - Приємно, що саме Буча стала центром відродження народних джерел як одного із напрямків сучасного культурного розвитку.
Привітав учасників, членів журі, глядачів Бучанський міський голова Анатолій Федорук, який побажав юним талантам, аби саме з нашого міста розпочалася їхня творча кар'єра і вони несли у світ нашу неповторну пісню.

Нагородження тих, кого упродовж 3 днів уважно слухали члени журі - серед яких - Герой України, керівник Націона́льного заслу́женого академі́чного анса́мблю та́нцю Украї́ни і́мені Павла́ Ві́рського Мирослав Вантух, народні та заслужені артисти України перетворилося у зливу аплодисментів!Поїздка містом,яке знайоме доброму другові Бучі - Президенту України Леонідові Кучмі , зустріч із Бучанським міським головою, головою Київського регіонального відділення Асоціації міст України Анатолієм Федоруком переросла у тривалий діалог , головними темами якого були робочі будні одного з найкращих міст , впровадження реформ, створення Бучанської ОТГ, проблеми і перспективи розвитку громади.
Не оминули увагою реформу медичної галузі, соціальні стандарти , підтримку багатодітних родин, творчої молоді, будівництво освітніх і спортивних закладів.
- У таких містах відчуваю пульс життя країни в цілому,- підсумував Леонід Кучма.
1 0

Вікторія Ляховець, Прес-служба Бучанської міської ради 
фотофакт Федорук Анатолій Петрович фестиваль міські новації Бучанська ОТГ Соловейко України Гаденко
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.