» » Центр зайнятості провів День відкритих дверей

Центр зайнятості провів День відкритих дверей

Відповідно до плану проведення масових заходів, 15 березня 2019 року організовано та проведено День відкритих дверей в Ірпінському міському центрі зайнятості.Такі підприємства та установи, як ДУ «Бучанська виправна колонія № 85», Ірпінський державний коледж економіки та права, КП «Муніципальна варта» Ірпінської міської ради були запрошені на цей захід. Представники роботодавців презентували свої підприємства, розповіли про наявні вакансії, визначили необхідні професійні вимоги, які необхідні для виконання завдань на належному професійному рівні. Також, доведено інформацію про умови праці, характер та специфіку роботи, основні вимоги до претендентів та заробітну плату.

Мета проведення Дня відкритих дверей полягає у підвищенні рівня поінформованості роботодавців про діяльність служби зайнятості, нові можливості у напрямку надання соціальних послуг клієнтам, удосконалення форм та методів співпраці з роботодавцями.

Сьогодні служба зайнятості має значні можливості для забезпечення потреб роботодавців у робочій силі. Серед них - новації у роботі центру зайнятості з використанням сучасних технологій: відеорезюме, відеопрезентація вакансій, он-лайн співбесіда, створення електронних кабінетів, підбір претендентів на вакансії елементами рекрутингу тощо.

Роботодавці могли отримати різноманітні консультації з питань законодавства про зайнятість населення та соціальних послуг, що надає служба зайнятості. Також, начальником відділу активної підтримки безробітних – Олесею Гончар, було поінформовано про нові можливості для шукачів роботи - оn-line навчання та отримання корисних навичок самопрезентації на ринку праці за допомогою проектів «Академія навичок», «SmartJob» – можливості дистанційного навчання від державної служби зайнятості (відеокурси та вебінари), «LingvaSkills», «Prometheus» тощо.

Загалом День відкритих дверей відвідали понад 50 клієнтів служби зайнятості та шукачів роботи. Учасники залишилися задоволені організацією та проведенням заходу.

Якщо Вас зацікавила більш детальна інформація та контактні дані вищезазначених підприємств та установ, звертайтесь до Ірпінського міського центру зайнятості за тел. (04597) 60 592.
1 0

центр зайнятості Ірпінь Буча
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.