» » Бучанський міський голова привітав жінок зі святом (фото, відео)

Бучанський міський голова привітав жінок зі святом (фото, відео)

Привітання жінок із святом весни Анатолієм Федоруком, Бучанським міським головою.(6 березня 16:00г, Центральний міський будинок культури)


Весна – це жінка, жінка – це весна


Бучанський міський голова Анатолій Федорук у своєму вітальному виступі на адресу жінок громади наголосив, що "все, що робиться на планеті Земля і у Бучанській ОТГ - заради жінок і для жінок!"

Жінка, як і весна, несе у світ особливу і велику місію природи – життя і любов, ніжність і турботу, натхнення і неповторність. Тому по-справжньому світле весняне свято щоразу нагадує нам про найцінніше та найпрекрасніше, що є у нашому житті – кохання, любов до рідних, сімейне благополуччя та турботу про дітей, тепло материнських рук і родинний затишок, жіночу мудрість, любов і милосердя.

Саме про це сьогодні говорили зі сцени, вітаючи жінок громади з нагоди весняного свята.
Напередодні свята в Центральному будинку культури жінок громади привітав Бучанський міський голова Анатолій Федорук.
Грамоти та почесні грамоти від Верховної ради, Прем'єр - Міністра В.Гройсмана, міського голови вручили жінкам різних професій.

Стоячи, зал вітав матерів, вдів і дітей Героїв, скупі слова знаходив міський голова, який зауважив, що кожна ця мужня жінка хотіла, аби квіти їй дарували вдома найрідніші люди....

Анатолій Федорук висловив вдячність жінкам за їх мудрість, самовіддачу на роботі і вдома та побажав міцного здоров’я, жіночого щастя, сімейного благополуччя й віри в краще майбутнє.

Після офіційної частини учасники заходу переглянули святковий концерт за участю місцевих талантів, які додали святковий настрій події.

відео від "газета БУЧАНСЬКІ НОВИНИ"
0 0

Вікторія Ляховець, Прес-служба Бучанської міської ради 
Федорук Анатолій Петрович 8 марта Бучанська ОТГ відеосюжет
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.