В Ірпінській податковій новий очільник » Бучанський міський сайт Новини міста Буча. Бучанські новини
» » В Ірпінській податковій новий очільник

В Ірпінській податковій новий очільник

Ірпінське управління Головного управління Державної фіскальної служби у Київській області очолив Андрій Хвасенко.Нещодавно колективу працівників Ірпінського управління ГУ ДФС у Київській області заступник начальника ГУ ДФС у Київській області Віталій Синяков представив керівника Ірпінського управління ГУ ДФС у Київській області Андрія Хвасенко.
Читайте також:
Структура управління: Ірпінське управління ГУ ДФС у Київській області

Призначаючи начальника, Віталій Синяков зазначив, що Андрій Хвасенко зарекомендував себе як професійний та фаховий керівник здатний до результативної роботи. Також під час виступу Віталій Синяков зауважив , що головне від ДФС очикують, виконання своїх основних функцій – забезпечення надходжень до бюджетів всіх рівнів, запровадження нових електронних сервісів, впровадження сучасних технологій та методів адміністрування податків, підтримки конструктивного діалогу з бізнесом.

Зі свого боку Андрій Хвасенко подякував за високу довіру та запевнив присутніх у розумінні завдань, які поставлені перед працівниками фіскальної служби. Він наголосив, що своїм першочерговим завданням на цій посаді є вдосконалення форматів роботи податківців, дотримання принципу партнерства і довіри у роботі із платниками.
1 0

Ірпінське управління ГУ ДФС у Київській області 
податкова
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
"Гостi" не можуть коментувати дану новину.