» » » Київ, Шулявка: Карти схеми змінених маршрутів громадського транспорту

Київ, Шулявка: Карти схеми змінених маршрутів громадського транспорту

Зміни в роботі громадського транспорту на період проведення робіт із реконструкції транспортної розв’язки на перетині вул. В. Гетьмана – О. Довженка і просп. Перемоги (Шулявський шляхопровід)


На час реконструкції транспортної розв’язки на перетині вул. В. Гетьмана – О. Довженка і просп. Перемоги (Шулявський шляхопровід) КП «Київпастранс» забезпечить роботу громадського транспорту за заявленими нижче зміненими маршрутами.

«Ми також будемо ретельно відслідковувати пасажиропотік і в тих місцях, де буде потреба підкріпити маршрути додатковими рейсами, оперативно реагуватимемо на запит користувачів», – зазначив Дмитро Левченко, генеральний директор КП «Київпастранс».

Із 16 березня 2019 року роботу громадського транспорту організовано наступним чином:


- рух тролейбусів маршруту № 22 організовується як тролейбусний маршрут №22К «Аеропорт «Київ» - вул. Борщагівська (Індустріальний шляхопровід):
- рух тролейбусного маршруту № 27 «ст.м. «Почайна» - зал.ст. Київ Волинський» організовується на двох ділянках:
- №27К «зал. ст. Київ-Волинський – вул. Борщагівська (Індустріальний шляхопровід):
- №27А «ст.м. «Почайна» - вул. Дегтярівська»;- рух тролейбусного маршруту №30 в обох напрямках організовується по трасі:
від вул. Милославської до ст.м. «Дорогожичі» за діючим маршрутом, далі – вул. Іллєнка – ст.м. «Лук’янівська» – просп. Повітрофлотський – Севастопольська пл. – далі до вул. Кадетський Гай за діючим маршрутом;- організовується рух тимчасового тролейбусного маршруту №30К «вул. Милославська – вул. Дегтярівська»:- організовується рух тимчасового тролейбусного маршруту №21К «вул. Кадетський гай – вул. Борщагівська (Індустріальний шляхопровід)»:- рух тролейбусного маршруту №42 «ст.м. «Либідська – вул. Дегтярівська» як тролейбусний маршрут №42Д «ст.м. «Либідська» - зал. ст. «Київ-Волинський»;- додатково організовується рух тимчасового автобусного маршруту №27ТР «вул. Дегтярівська – вул. Борщагівська (Індустріальний шляхопровід)».Також за результатами затвердженої схеми організації дорожнього руху внесено зміни в трасу руху автобусного маршруту №2 «вул. Булгакова – вул. Шолуденка» за схемою.


Для зручності пасажирів планується організувати додаткові зупинки громадського транспорту в районі перетину вулиць Довженка та Цедіка, перетину вул. Нестерова і просп. Перемоги та по вул. Гетьмана в районі Індустріального шляхопроводу в напрямку Севастопольської пл. Крім того, для створення сприятливих умов для розвороту тролейбусів по Індустріальному шляхопроводу планується перенести зупинку по вул. Гетьмана, яка знаходиться в районі Індустріального шляхопроводу в напрямку просп. Перемоги, назад у напрямку Севастопольської пл.

0 0

за матеріалами КИЇВПАСТРАНС 
Київ
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.