» » Про перспективи створення у Бучанській ОТГ сучасного Центру безпеки

Про перспективи створення у Бучанській ОТГ сучасного Центру безпеки

У Бучанській ОТГ реалізовуватиметься перший на Київщині пілотний проект з будівництва Центру безпеки


Він надзвичайно необхідний інфраструктурний об’єкт для розвитку громади. Саме на цьому наголосив Бучанський міський голова Анатолій Федорук, підсумовуючи результати наради за участю заступника голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій Ільченка Миколи Володимировича.

Така практика вже тривалий час існує в Сполучених Штатах Америки, Канаді, Німеччині та інших країнах Європи, що дає можливість і спроможність громади повноцінно убезпечити життя своїх мешканців.
Представники Нацполіції та Держслужби з надзвичайних ситуацій, охорони здоров’я обговорили перспективи створення у Бучанській ОТГ сучасного Центру безпеки.

Як найкраще організувати діяльність правоохоронців, медиків і рятувальників у територіальній громаді, а також адаптувати його до українських реалій йшлося під час зустрічі, у якій взяли участь секретар БМР Василь Олексюк,в.о. старост ,начальники відділів міськради.
-Створення безпечного простору - одна з важливих проблем, яку доводиться вирішувати у громаді,- акцентував увагу Анатолій Федорук.
Микола Ільченко презентував типові проекти, розроблені архітекторами спільно з фахівцями МВС та ДСНС та Мінрегіонбуду.
Проектом передбачена також організація тренінгів з метою оволодіння сучасними методами гасіння пожеж, рятування на воді, ліквідації надзвичайних ситуацій різної складності через максимум 20 хв. після отримання диспетчером сигналу.

- У складі Центру безпеки - пожежно-рятувальна команда, співробітники Національної поліції, та екстреної медицини для комплексного вирішення проблем. Також передбачена єдина диспетчерська служба, яка координуватиме роботу пожежно-рятувального підрозділу, адресувати виклики поліції, медичної допомоги. Приміщення Центру буде новим та сучасним з гаражами для спецтехніки вогнеборців, поліції та медиків.

Центр безпеки громадян, на переконання А. Федорука важливо зробити опорними на базі кількох населених пунктів. Перший буде реалізовано у Гаврилівці.
Такі центри вже успішно працюють у кількох областях і вже довели свою ефективність- новітні технології від будівництва до оснащення і експлуатації забезпечують такий результат.

Проект підтримано на рівні Уряду країни і робота в безперервному режимі дозволяє вирішувати спільні завдання для органів влади на місцях. Йшлося і про залучення фінансових ресурсів для реалізації амбітного інфраструктурного об’єкту.

- Усі напрацювання, світову практику треба покласти в основу проекту і врахувати при його реалізації,- наголосив А. Федорук.
Уже невдовзі Бучанська ОТГ розпочне активну фазу впровадження проекту: замовлення проекту, виділення ділянки у Гаврилівці для будівництва багатофункціонального приміщення, проходження експертизи.
1 0

Прес-служба Бучанської міської ради 
Бучанська ОТГ Федорук Анатолій Петрович Центр безпеки
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.