» » "Таємний клієнт" - Сервісний центр МВС у Бучі бажає покращити свої послуги

"Таємний клієнт" - Сервісний центр МВС у Бучі бажає покращити свої послуги

Сервісний центр МВС розпочав активну взаємодію з громадянами в оновленому форматі

У Бучанському регіональному сервісному центрі презентували проект «Таємний клієнт», який допоможе покращити якість послуг.


В межах проекту громадяни зможуть висловити свою думку, щодо роботи семи оновлених сервісних центрів МВС в Київський області, де вже почалась інформаційна кампанія. Усі відгуки та зауваження будуть опрацьовані в режимі реального часу, а проміжні результати оприлюднюватимуться на сайті Головного сервісного центру МВС.
Працює сервісний центр МВС за адресою: м. Буча, вул. Депутатська, 1-г (ТК Варшавський), з вівторка по п’ятницю без обідніх перерв з 9.00 до 18.00, в суботу з 9.00 до 16.45, понеділок та неділя – вихідні дні. Телефон: (04597) 40030

Приємно, що Бучанський сервісний центр МВС у числі перших, де впроваджуються новації.

– Коли тільки відкрився сервісний центр МВС у Бучі починали ми з кількості прийому 50 громадян в день, на сьогодні ця цифра в середньому сягає 140-150 громадян в день, – каже начальник ТСЦ №3247 (м. Буча) Олександр Намоченко, зауваживши, що хоча навантаження дуже велике у сервісному центрі впевнені, що отримуватимуть загалом схвальні відгуки щодо їхньої роботи. – Всі наші працівники кваліфіковані, нормативно підковані і знають свою роботу тому ми впевнені, що проблем ніяких не буде.


Читайте також:
У Бучі відкрили інноваційний сервісний центр МВС


У відповідь на чисельні звернення громадян.


"Таємний клієнт" - Сервісний центр МВС у Бучі бажає покращити свої послугиГоловний сервісний центр МВС вважає за доцільне спростувати недостовірні новини стосовно сертифікатів відповідності, нещодавно поширені в медіа.
Інформуємо: відповідно до чинного законодавства, сертифікат відповідності є в переліку документів, необхідних для отримання послуги первинної реєстрації транспортного засобу на території України.
Цю вимогу регламентує стаття 31 Закону України «Про дорожній рух», в якій зазначено основні умови ввезення на територію України транспортних засобів. Зокрема, в статті говориться, що транспортні засоби, ввезені на територію України, підлягають перевірці на відповідність діючим екологічним нормам або повинні мати сертифікат, виданий уповноваженим на це Секретаріатом ЄЕК ООН адміністративним органом. Наразі дана норма є чинною та може бути скасована виключно через внесення змін до Закону України «Про Дорожній Рух».
В той же час, Уряд має на меті спростити процедуру митного оформлена та зменшити перелік необхідних документів для розмитнення транспортного засобу ввезеного з країни ЄС. Отже, зміни стосуватимуться виключно процедури митного оформлення. Процедура першої державної реєстрації не змінилась і сертифікат відповідності лишається в переліку необхідних документів.
0 0

Прес-служба Бучанської міської ради 
сервісний центр МВС Буча
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.