» » У Бучі вшанували Героїв Небесної Сотні

У Бучі вшанували Героїв Небесної Сотні

У цей день ми схиляємо голови в пам’ять про тих, хто віддав своє життя за європейське майбутнє України; тих, хто пішов на свідому самопожертву заради європейського вибору. Свята пам’ять Небесної Сотні сьогодні змушує нас продовжувати зміни – кожному на своїй ділянці праці, дбаючи про розвиток міста, України.


Спалахи вогнів Майдану й досі постають у пам’яті, ніби ще вчора стояли рятівні барикади на головній площі столиці. І згадується, як горіли вогнища нашої надії у металевих бочках, як звучали у повітрі голоси тисяч революціонерів, зливаючись в єдиний голос України.
На шляху до незалежності український народ завжди приносив у жертву своїх найкращих синів і дочок. У цьому довгому списку є й Герої Небесної Сотні. Саме вони зуміли рішуче стати до боротьби зі злом, заплативши за перемогу надвисоку ціну – власне життя.
Наші Герої, наші брати та сестри, які жили й загинули в ім’я України, ніколи не будуть забуті. І зараз, у момент, коли боротьба за свободу країни триває і забирає людські життя на війні з російським агресором, ми маємо відтворити у власній пам’яті початок – все те, чим жив той Майдан, що давало йому силу існувати.

Хвилина мовчання, відправлена панахида протоієреєм Андрієм, квіти на граніті....
Мешканці міста підтримали щорічну тиху акцію «Ангели пам‘яті»-депутати БМР Людмила Войналович та Катерина Цип’ящук спільно з членами молодіжної ради виготовили із паперу ангелів, які сьогодні розвішали на деревах на Площі Героїв Майдану.

Плакало небо, краплі стукали в унісон словам про Героїв!

1 0

Вікторія Ляховець, Прес-служба Бучанської міської ради 
АТО майдан Буча
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.