» » У Бучі вшанували пам’ять афганців, які не повернулися з війни

У Бучі вшанували пам’ять афганців, які не повернулися з війни


15 лютого у Бучі біля пам’ятника загиблим афганцям відбувся мітинг з нагоди відзначення 30-ї річниці виведення військ з Афганістану.


Саме цього дня у 1989 році з цієї країни вивели останню колону радянських військ, які брали участь у бойових діях.


Виконання інтернаціонального обов’язку призвело до численних жертв та каліцтв. Та й важко жити з воєнним тягарем на серці, який залишився від буремних подій.
Але у горнилі випробувань пізнавалася справжня дружба, готовність стати на захист своїх побратимів, навіть ціною власного життя.
На мітингу з нагоди відзначення 30-ї річниці виведення військ з Афганістану троє афганців з Приірпіння отримали ключі від омріяних квартир.
За словами голови Ірпінської регіональної спілки ветеранів Афганістану Ігоря Панасюка, за соціальною програмою афганської організації трьом побратимам надано житло.
Протягом 4 років воїни-афганці, учасники бойових дій, інваліди війни уже отримали 20 квартири.

Мужні воїни повернулися у мирне життя. Але у часи владного гніту багато хто з них вийшли на Майдан, щоб узяти участь у Революції Гідності, а потім вирушили захищати незалежність країни на Сході від російських окупантів.

Ірпінці Микола Личак та Олександр Давидчук, які свого часу служили в Афганістані, не повернулися з цієї війни до рідних домівок.
Пам’ять полеглих на війнах вшанували хвилиною мовчання та урочистим салютом. Їх подвиг навіки залишиться у людських серцях.

відеосюжет від: ITV інформаційне агентство

Фото: Яна Гордиенко
0 0

Ігор ШВЕЦЬ, www.irpin.online 
фотофакт Буча Ігор Швець
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.