» » Київська область: Як платити за електроенергію у 2019 році. Де брати рахунки

Київська область: Як платити за електроенергію у 2019 році. Де брати рахунки

Шановний Споживач! Рахунок за спожиту в 2019 електричну енергію Ви отримаєте від ТОВ «Київська обласна ЕК!


Таке повідомлення отримали всі користувачі "КИЇВОБЛАЕНЕРГО" за спожиту енегрію у січні.

Київська область: Як платити за електроенергію у 2019 році. Де брати рахунки

БЕЗ ПАНІКИ!
У січні 2019 року всі споживачі Київської області отримали рахунки від ПрАТ «Київобленерго» за електроенергію, спожиту в грудні 2018 року. Особливо важливо сплатити ці рахунки вчасно та у повному обсязі, аби перехід до нашої співпраці в умовах нового ринку електроенергії, правила якого починають діяти з січня 2019 року, відбувся коректно та без взаємних непорозумінь у розрахунках. Принагідно нагадуємо, що рахунок за електричну енергію слід сплатити протягом 5 днів після його отримання, але не пізніше 20 числа кожного місяця.


Платіжки за січень чекаємо у паперовому виглядіДе оплачувати:


Шановні побутові споживачі Київської області!

ТОВ "КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ЕК" інформує, що станом на 11 лютого 2019р. укладено Договори прийому платежів від населення з наступними установами:

- ПАТ «Державний ощадний банк України»
- банк: АТ «ПЕРШИЙ ІНВЕСТИЦІЙНИЙ БАНК»
- он-лайн сервіс: www.Portmone.com ( «Фінансова компанія МБК» )
- АТ «УКРПОШТА»


Очікуйте рахунки за спожиту в січні електроенергію - орієнтовно до 20 лютого.
Особистий кабінет запрацює з 1 березня 2019.


Пояснення від "КИЇВОБЛАЕНЕРГО"


Як з 1 січня 2019 року розраховуватись за електроенергію?
Як відомо, в Україні триває перший етап державної реформи ринку електричної енергії – на підставі Закону України «Про ринок електричної енергії» функції з розподілу та постачання електроенергії відокремлено і вже з початку 2019 року енергопослуги споживачам надають різні компанії: оператор системи розподілу – ПрАТ «Київобленерго» та компанії-електропостачальники.

У кожному регіоні держава обирає одного постачальника електроенергії побутовим та малим непобутовим споживачам, який називається Постачальником універсальної послуги. На Київщині – це ТОВ «Київська обласна енергопостачальна компанія».

Оператор системи розподілу – ПрАТ «Київобленерго» та компанія-постачальник – ТОВ «Київська обласна енергопостачальна компанія» (КОЕК) – це дві незалежні компанії з різними ліцензіями та рахунками.У січні 2019 року всі споживачі Київської області отримають рахунки ще від «Київобленерго», оскільки оплачуватимуть послуги, отримані у грудні 2018 року. А вже у лютому 2019 вперше мешканцям Київщини надійдуть рахунки від ТОВ «КОЕК».

Саме тому, задля уникнення непорозумінь у розрахунках, кожному споживачу важливо вчасно і у повному обсязі сплатити рахунки за електроенергію:

- отриманий у січні – від «Київобленерго»;
- отриманий у лютому та у всі наступні місяці – від «Київської обласної енергопостачальної компанії».Надалі споживачам надходитиме один рахунок за електроенергію, у якому з’являться два окремі рядки: вартість послуг із розподілу та постачання.

Тож варто бути уважними, розраховуючись через інтернет-банкінг: у лютому необхідно буде вказати нові реквізити отримувача – ТОВ «КОЕК» та особовий рахунок, які будуть вказані у лютневих платіжках.

Якщо маєте переплату за електроенергію – ці кошти у подальшому будуть перераховані на Ваш новий особовий рахунок споживачів у ТОВ «Київська обласна енергопостачальна компанія».

Посилання:
сайт ТОВ "КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ЕК" www.koec.com.ua

Розгорнута публікація про "Новації 2019 року. Електрична енергія"
1 8

Київобленерго рахунки Буча Ірпінь Бучанська ОТГ
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.