» » 31 березня: Вибори Президента. Перевір себе в реєстрі виборців

31 березня: Вибори Президента. Перевір себе в реєстрі виборців

31 березня: Вибори Президента. Перевір себе в реєстрі виборців

Шановні виборці!


Органи Державного реєстру виборців постійно працюють над забезпеченням актуальності та достовірності відомостей про виборців.
З метою покращення якості списків виборців, які будуть використовуватись в день проведення чергових виборів Президента, що відбудуться 31 березня 2019 року, пропонуємо громадянам перевірити свої персональні дані в базі даних Державного реєстру виборців.

Це можна зробити за допомогою мережі Інтернет, на офіційному сайті Центральної виборчої комісії у розділі Державний реєстр виборців та зареєструвавшись у вкладці “Особистий кабінет виборця” або звернувшись до Бучанського відділу ведення Державного реєстру виборців.

Особливо це стосується виборців:
- які голосуватимуть вперше (досягли 18-річчя);
- колишніх військовослужбовців строкової служби;
- громадян, що повернулися з місць позбавлення волі;
- громадян, які під час останніх виборів у списках виборців виявили неточності в своїх персональних даних, або взагалі були відсутні в них та не звернулись до відділу ведення Державного реєстру виборців особисто.

Звертаємо увагу виборців, виборча адреса яких знаходиться:
- на території АР Крим, тимчасово окупованих територіях, районів, міст, селищ і сіл, їх частин у Донецькій та Луганських областях;
- в інших регіонах України та за її межами,
але які в день виборів Президента України (повторного голосування) будуть знаходитись у м. Буча, можуть подати заяву про тимчасову зміну місця голосування та отримати посвідчення, що підтверджує тимчасову зміну місця голосування.

Прийом громадян Бучанський відділ ведення Державного реєстру виборців здійснює з понеділка по четвер з 08-00 до 17-00 та у п’ятницю з 08-00 до 16-00, обідня перерва з 12-00 до 13-00 за адресою: м. Буча, вул. Енергетиків, 12, у приміщенні Бучанської міської ради, 1 поверх.
Додаткову інформацію можна отримати за телефоном (04597) 48-3-66.


При собі необхідно мати :
- паспорт особи або тимчасове посвідчення громадянина України, якщо особа нещодавно набула громадянства України;
- у разі зміни прізвища — документ, що підтверджує ці зміни;
- доручення (виборець нездатний самостійно пересуватись має право на уповноваження іншої особи);
- свідоцтво про смерть (для виключення виборця, який помер);
- документи, які підтверджують необхідність тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни виборчої адреси (оригінали).

Виборці, виборча адреса яких знаходиться на території АРК та м.Севастополя, можуть не додавати до заяви документи, які підтверджують необхідність тимчасової зміни місця їх голосування.

Виборці, виборча адреса яких знаходиться на тимчасово окупованих територіях районів, міст, селищ і сіл, їх частин у Донецькій та Луганській областях, межі та перелік яких визначаються Законом України “Про особливості державної політики та забезпечення державного суверенітету України на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях, можуть не додавати до заяви документи, які підтверджують необхідність тимчасової зміни місця їх голосування. ”
1 0

Прес-служба Бучанської міської ради 
вибори Виборчі дільниці міста Буча 2014
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.