» » У Бучі проводять хірургічні операції ока

У Бучі проводять хірургічні операції ока

ХІРУРГІЯ ОКА В БУЧІ

У Бучанській філії клініки «СВІТ ЗОРУ» проведено першу хірургічну операцію ока!Для кожної людини зір – це один з головних способів сприйняття інформації про навколишній світ. Тому зрозуміло, що всі ми піклуємося і бережемо свої очі. Сьогодні, завдяки сучасним методам лікування, найвищій кваліфікації і професіоналізму офтальмологів-хірургів та найточнішому технологічному обладнанню, мікрохірургія ока досягла статусу амбулаторних операцій.

В більшості випадків, середня тривалість хірургічних маніпуляцій продовжується 15-30 хвилин і проводиться під дією місцевої анестезії. Це дозволяє пацієнтам вже на наступний день повернутись до звичного ритму життя.

Дитячі і дорослі офтальмологи-хірургі клініки «СВІТ ЗОРУ» в м. Буча зможуть визначити і вирішити проблеми зору, які передбачають хірургічне втручання, у пацієнтів різного віку. Не відкладайте допомогу фахівців, які повернуть вам здоров’я!

В разі необхідності застосування інших способів, методів лікування або офтальмологічного обладнання при вирішенні проблем зору, ми можемо направити пацієнтів до нашої головної клініки в Києві, де, крім заявлених раніше пропозицій, є можливість провести:
• повне комп’ютерне обстеження очей на сучасному обладнанні;
• радіохвильова хірургія;
• дитяча офтальмохірургія з використанням ендотрахеального наркозу;
• лазерне і консервативне лікування патології сітківки.

Записатись на прийом до офтальмолога або на апаратне лікування зору можливо за телефонами:
(050)-90-10-894, (067)-52-80-197, (044)-364-24-41
або відправивши лист на e-mail: [email protected]
Бучанський філіал: svit-zory.com.ua
1 0

Лікарня медицина Буча
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.