» » День Соборності України (відеосюжет)

День Соборності України (відеосюжет)

День Соборності України — це особливе свято, покликане нагадати нам, в якому б куточку України ми не мешкали, якою б мовою не спілкувалися, яких переконань не дотримувалися, наші серця об’єднані любов`ю до України!
І щоб підтримати ідею свята, працівники, депутати Бучанської міської ради та мешканці міста приєднатися до флешмобу, присвяченого Дню Соборності України!
Учасники флешмобу тримали в руках жовті і сині аркуші – символ єдності та соборності українського народу.

Рівно сто років тому на Софійському майдані сталася одна з найбільших подій в історії України. Тут відбулося проголошення Акту Злуки УНР та ЗУНР в єдину державу. З того дня і навіки незалежність України означає її самостійність і соборність.
У День Соборності звертаємося до наших земляків, які живуть в кордонах України, але на тимчасово окупованих територіях Криму, частини Луганської та Донецької областей. Ми ніколи про вас не забуваємо. Кожного дня працюємо, щоб наблизити день вашого звільнення від ворожого ярма.

Для досягнення наших цілей нам потрібно берегти і зміцнювати єдність і соборність. А тому всім має бути чітко зрозуміло: Україна є унітарна держава, з однією державною мовою – так написано в Конституції. Жодних федерацій і спеціальних статусів. Єдина незалежна соборна Україна!
1 0

Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.