» » Святкування Водохреща (відеосюжет, фото)

Святкування Водохреща (відеосюжет, фото)

Хрещення Господнє, яке також називається святом Богоявлення, зібрало вірян на службу у Храмі Андрія Первозванного.У цей день звершується освячення води. Це свято очищення та нових починань. Тож нехай вони будуть сповнені добром та щирістю!
Нехай віра зігріває серця, а надія веде вперед. І нехай Господь оберігає від усіх негараздів!
Священики кажуть, що святу воду треба відразу ж нести додому, щоб окропити всі кімнати .
Вважається, що так можна захиститися від усіх бід. Так само її було прийнято пити, тому що вона могла зцілити від всіх хвороб і запобігти появі нових.


Миру, здоров'я, добра нашим родинам!!!!

Незмінною традицією на Водохреще вважають купання в ополонці – цього дня вода має зцілити від різних недугів і дати здоров’я на цілий рік. Як для освячення води, так і для купання на водоймах заздалегідь зробили ополонку – йордань на озері у міському парку та на ставках населених пунктів громади.

Зазвичай, вона має форму хреста. Заходячи до ополонки, віруючі хрестяться й промовляють: «В ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа!»

З кожним роком кількість бажаючих купатися у озері зростає. Цього року депутат ВРУ Віталій Купрій, який проживає поряд із Бучею, також долучився до Бучанської громади і побажав миру і добра родинам.


2 0

Вікторія Ляховець, Прес-служба Бучанської міської ради 
Водохреща фотофакт парк
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.