» » У Бучі відкриють сучасну бібліотеку

У Бучі відкриють сучасну бібліотеку

Книгозбірня + інтернет = сучасна бібліотека- такою буде формула діяльності нового закладу, який вже весною запрацює у місті.


- Сучасна бібліотека вийшла за межі «статутної діяльності» чи то пункту видачі книг і саме життя вимагає перетворити заклади на центри комунікацій, інтелектуального і соціального розвитку ,- коментує ситуацію з реорганізацією закладів Бучанский міський голова Анатолій Федорук. – Після завершення ремонтних робіт це буде інтелектуальний простір, який має єднати лідерів думок, людей, які прагнуть ділитися ідеями, обмінюватися знаннями.

Розглядаючи приклади з зарубіжного досвіду, концепція розвитку бібліотеки як центру соціальних ініціатив може знайти своє втілення, передусім у програмах соціального партнерства :традиція взаємодії бібліотек з різними установами та організаціями для проведення спільних заходів отримає новий поштовх для розвитку.
Паралельно з’являться електронні читанки – букрідери, і можливість позичання – завантаження ліцензованих електронних книг на букрідер користувача.

- Важливо активне включення бібліотек до сфери інтересів громадськості, у процесі розширення асортименту сервісів заклад «збудує» свій позитивний інформаційний образ та отримає додаткові канали для реалізацій своїх стратегій, через які все більше представників різних верств населення приєднаються до процесу співпраці,- переконаний у позитивних змінах Анатолій Федорук.

На фото: візуалізація майбутнього простору та сучасний етап проведення ремонтних робіт.
(по вулиці Енергетиків)
2 0

Прес-служба Бучанської міської ради 
бібліотека міські новації
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.