» » У Бучі зустріли Вифлеємський вогонь миру (фото, відео)

У Бучі зустріли Вифлеємський вогонь миру (фото, відео)

Прекрасну передріздвяну традицію – розповсюджувати Вифлеємський Вогонь миру – започаткувала у 1986 році австрійська телерадіокомпанія ORF. І майже одразу цю благородну справу взяли в свої руки скаути.


Міжнародна щорічна скаутська акція до святкувань Різдва Христового, котра полягає у поширенні символічного вогню, запаленого на місці народження Ісуса Христа вже побувала в Адміністрації Президента України Петра Порошенка, мандрує світом і Україною.28 грудня Бучанський міський голова Анатолій Федорук, перший заступник міського голови Тарас Шаправський, отець Андрій, лідери учнівського самоврядування міста, мешканці громади долучилися до чудової акції.

Пластуни заспівали традиційну пісню про Вифлеємський вогонь, винесли символ миру у формі маленького полум’я з місця народження Ісуса – Вифлиєму.

- Світло є символом тепла, миру та злагоди, а також душевного спокою, любові до людей і до світу,- зазначив Бучанський міський голова Анатолій Федорук, вітаючи з цією радісною новиною у громаді присутніх.- Головне – знатиі ідчувати, що всіх нас поєднує одне світло, одна мета і одне бажання.
Мер міста подякував організаторам акції, вручив солодощі і подарунки і побажав миру і добра кожній родині і Україні!
- Саме із рук в руки, від одного скаутського осередку до іншого, Вифлеємський Вогонь долає безліч кордонів і потрапляє до всіх, хто чекає на світло тепла, миру, злагоди і сподівання, яке мандрує із заходу на схід,півночі на південь –усім світом , долаючи кордони і єднаючи християн у переддень Різдва Христового,- зазначили гості міста.
До відома
Вперше вогонь до України потрапляє ще 1992 року, але як приватна ініціатива окремих пластунів. Офіційно відлік ведеться від 1998 року, коли вогонь передали в Україну на митному переході.Щороку пластуни передають його українській громаді, церквам, несуть до дитячих притулків, лікарень, щоб ті, хто перебувають далеко від своїх родин, могли відчути тепло Вифлеємської зірки.
Вогнем з Вифлеєму люди запалюють свічки на Святу Вечерю. Традиційно Вогонь зберігається в церкві до Йордану – до 19 січня. Потім його можна погасити. Люди можуть брати Вогонь на кожну Святу Вечерю.
1 0

Прес-служба Бучанської міської ради 
фотофакт Буча Федорук Анатолій Петрович Пластовий центр відеосюжет ІА ПОГЛЯД
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.