» » Увага: Злочинець!

Увага: Злочинець!

Зустрінете на вулиці оце створіння - знайте, він може вихопити у вас вашу річ і втекти...За інформацією Буча є Буча

Увага: Злочинець!Саме так 24 грудня він вчинив у магазині « Fishka » що по вул. Енергетиків 17, схопивши жменю солодощів, вискочив з магазину і намагався дати драпака.
Коли ж його наздогнав фізично краще підготовлений власник крамниці, крадій дістав небезпечну бритву і почав нею розмахувати, погрожуючи нанести поранення.

Та наздогнати і обеззброїти наркомана виявилось не складним завданням, а ось, що робити з ним далі?, питання на засипку...

Пúздити... - хоч і справедливо і навіть руки чешуться, але якось не гуманно і виглядає протизаконно, оскільки вчиняєш самосуд і можеш сам бути притягнутий до відповідальності.

Логіка і законослухняність підказують телефонувати у поліцію і фіксувати злочин, що власне й було зроблено, але після двох годин очікування наряду поліції стомився не стільки наркоман, скільки власник крамниці, який його впіймав на місці скоєння злочину і утримував увесь час.

Так і не дочекавшись працівників правопорядку впійманий злодій був відпущений на усі чотири сторони, а ми усі вкотре переконалися у недосконалості системи покарання злочинців, а подекуди просто бездіяльності правоохоронців.

Інших варіантів, ніж робити цих осіб відомими і обмежувати їх публічний простір у нас просто не залишається, але безкарність породжує нові злочини, і будемо надіятись, що наступний його «вихід в люди» принесе комусь лише матеріальну шкоду.
0 0

кримінал Буча
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.