» » Бучанському клубу КІКБОКСИНГУ “IPPON” - 20років!

Бучанському клубу КІКБОКСИНГУ “IPPON” - 20років!

Нещодавно своє 20-річчя святкував Бучанський клуб кікбоксингу “IPPON”!


Учасники клубу зібрались, щоб підбити підсумки своїх спортивних досягнень, відзначити найуспішніших спортсменів за 2018 рік, та відсвяткувати ювілей з Дня створення Клубу “IPPON” .

"2018 Рік - був тріумфальним роком!"


Наші Бучанці за цей період здобули 15 золотих, 8 срібних та 4 бронзових нагороди. Стали Чемпіонами Європи, Чемпіонами і Призерами Всеукраїнських змагань.

Тренера та керівництво розповіли про історію виникнення клубу, період становлення, та людей які формували і прославляли клуб “IPPON”, як на Республіканському так і на Міжнародному рівні. Вихованці Спортивного клубу кікбоксингу “IPPON” перемагали не лише на теренах нашої Батьківщини, а і у Великобританії, Австрії, Німеччини, Словенії, Ірландії, Хорватії, Іспанії та Литви.

Спортсмени та вихованці отримали цінні призи та нагороди від технічних спонсорів та партнерів клубу.
Окремі слова подяки керівництво клубу “IPPON” висловлюють батькам своїх вихованців, а також міському Бучанському голові Федоруку А.П., керівнику Адвокатського Об’єднання “Київщина” Матвійцю А.А., керівнику “LEGEA Україна” Кокоті В.М., керівнику “PORTAL Буча” Садовому Антону, за допомогу та сприяння у розвитку дитячого та юнацького кікбоксингу в місті Буча.

Разом До Чистої Перемоги!
1 0

Ковеня Эвгений Кікбоксинг
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.