» » "З турботою про кожного"

"З турботою про кожного"

Традиційно у грудні ГО " Відгук " збирає разом на зустріч давніх добрих друзів, аби поспілкуватися, поділитися талантами, обговорити проблеми .


Бучанська міська рада завжди підтримує і надає допомогу не лише для проведення заходів, а й для щоденної роботи. Бучанський міський голова Анатолій Федорук вкотре наголосив, що у міській програмі "З турботою про кожного" постійно будуть прописані заходи і передбачене фінансування для підтримки людей з інвалідністю.

Приємно відзначити, що до добрих справ щороку долучається все більше представників бізнесу, підприємств, депутатів, волонтерів. Сьогодні всі вони отримали подяки від керівника громадської організацій Світлани Стадніченко.
Цікаве дійство розгорнулося одразу, коли почалися виступи самих дітей: до пісенних номерів одразу знаходилися бажаючі танцювати, що додавало оплесків і позитиву, веселі аніматори підтримували учасників концерту, виступи вихованців студії пісочної анімації створили філософське полотно і навіть ілюстрували пісні виконавців.

Паперове шоу стало несподіваним сюрпризом для всіх учасників, а подарунки від міської ради і депутатського корпусу запамятаються надовго, адже сумки - термоси, набори пряників у вигляді ялинкових прикрас і солодощі ще довго нагадуватимуть про дощовий день,який залишить у пам'яті теплі спогади.


0 0

Прес-служба Бучанської міської ради 
Відгук Стадніченко Федорук Анатолій Петрович Буча
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.