» » » Податкова рекомендує платникам ЕСВ звітувати електронно

Податкова рекомендує платникам ЕСВ звітувати електронно

Використовуйте «ЕЛЕКТРОННИЙ КАБІНЕТ ПЛАТНИКА ПОДАТКІВ»


Податкова рекомендує платникам ЕСВ звітувати електронноІрпінське управління ГУ ДФС у Київській області нагадує платникам податків ,що подання звіту про суми нарахованого доходу застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску передбачено Порядком формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, затвердженим наказом Міністерства фінансів України від 14.04.2015 № 435.

Звіт подається до контролюючого органу за основним місцем взяття на облік як платника єдиного внеску. У страхувальника є можливість звітувати в електронній формі, а в окремих випадках у паперовому вигляді. Подання звітності на паперових носіях потребує додаткового використання робочого часу як платників единого внеску так і працівників фіскальоної служби.

З метою економії часу при складанні і при поданні звітності Державна фіскальна служба створила сервіс під назвою «Електронний кабінет платника» (https://cabinet.sfs.gov.ua), який вже став справжнім помічником для потребуючих в світі податків.
Завдяки сервісу платники податків мають можливість створювати,редагувати,підпісувати та надсилати звітність з единого внеску дистанційно, у режимі реального часу.

Сервіс включає дві функціональні частини: відкрита та приватна.

Через відкриту частину платник має можливість загально доступну довідкову інформацію про роботу ДФС.
Доступ та робота у приватній частини Електронного кабінету платника стає можливою виключно за наявністю безкоштовних ключів від фіскальної служби, які можна безкоштовно отримати в Акредитованому центрі сертифікації ключів (м.Київ-151, вул.Народного ополчення , 5-а).

Шановні платники, запрошуємо вас скористатися сучасним способом звітування. Оскільки автоматизація процесу створення податкової звітності значно прискорює та полегшує роботу підприємця або бухгалтера, робить її безпомилковою.

Звітувати в електронній формі – швидко та зручно!
0 0

Ірпінське управління ГУ ДФС у Київській області 
юрконсультація
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.