» » Магія народження новорічних прикрас (відеосюжет)

Магія народження новорічних прикрас (відеосюжет)

Коли вулиці сяють гірляндами, а в магазинах з’явилися новорічні атрибути, час і нам зазирнути до творців новорічної казки. Фабрика ялинкових прикрас в селі Луб’янка працює не лише напередодні свят, а впродовж всього року. Народження новорічних іграшок починається на склодувній дільниці при температурі 700 градусів.По тому, склодув повільно надуває майбутню прикрасу і водночас повертає її, щоб скло не перетікало і кулька була рівна з усіх боків. Далі прозора іграшка потрапляє на магічну дільницю посріблення.

Магічне посріблення зазвичай роблять у ваннах, а в руках тримають по десятку кульок. Та деякі іграшки одразу потрапляють в центр фонового фарбування.

Далі кульки потрапляють до художників. За день майстри розписують по півсотні прикрас. Поряд із зображеннями рожевих п’ятачків – символу наступного року, Діди Морози, новорічні та різдвяні пейзажі, петриківський розпис.

На фабриці “Гардіан-плюс” кожен відвідувач може намалювати власну іграшку. А от написати назву нашого каналу на кульці не просто, тому справу довіряємо професіоналу. Спочатку художник промальовує контур олівцем, а потім розфарбовує.

Основна складність такого малюнку в тому, що він наноситься не на рівну, а на сферичну поверхню.

Побачити весь процес виготовлення новорічних іграшок можна на власні очі під час екскурсії. Варто лише заздалегідь повідомити про своє бажання.

1 0

ІА ПОГЛЯД, www.poglyad.tv 
ІА ПОГЛЯД відеосюжет Луб’янка Бучанська ОТГ
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.