» » Магія народження новорічних прикрас (відеосюжет)

Магія народження новорічних прикрас (відеосюжет)

Коли вулиці сяють гірляндами, а в магазинах з’явилися новорічні атрибути, час і нам зазирнути до творців новорічної казки. Фабрика ялинкових прикрас в селі Луб’янка працює не лише напередодні свят, а впродовж всього року. Народження новорічних іграшок починається на склодувній дільниці при температурі 700 градусів.По тому, склодув повільно надуває майбутню прикрасу і водночас повертає її, щоб скло не перетікало і кулька була рівна з усіх боків. Далі прозора іграшка потрапляє на магічну дільницю посріблення.

Магічне посріблення зазвичай роблять у ваннах, а в руках тримають по десятку кульок. Та деякі іграшки одразу потрапляють в центр фонового фарбування.

Далі кульки потрапляють до художників. За день майстри розписують по півсотні прикрас. Поряд із зображеннями рожевих п’ятачків – символу наступного року, Діди Морози, новорічні та різдвяні пейзажі, петриківський розпис.

На фабриці “Гардіан-плюс” кожен відвідувач може намалювати власну іграшку. А от написати назву нашого каналу на кульці не просто, тому справу довіряємо професіоналу. Спочатку художник промальовує контур олівцем, а потім розфарбовує.

Основна складність такого малюнку в тому, що він наноситься не на рівну, а на сферичну поверхню.

Побачити весь процес виготовлення новорічних іграшок можна на власні очі під час екскурсії. Варто лише заздалегідь повідомити про своє бажання.

ІА ПОГЛЯД, www.poglyad.tv 
ІА ПОГЛЯД відеосюжет Луб’янка Бучанська ОТГ
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
"Гостi" не можуть коментувати дану новину.