» » Бучанський хлопчик озвучив фантастичний фільм

Бучанський хлопчик озвучив фантастичний фільм

Трейлер до фантастичного фільму «Будинок з годинником у стінах», який з вересня демонструється у кінотеатрах України, "говорить" мовою Кирила Свити- талановитого бучанця , якого всі добре знають не лише у Бучі, а й за межами міста, вихованця "Фабрики зірочок".

Щоправда, юна зірка «засяяла» , окресливши до цього творчу траєкторію талановитого виконавця пісень, переможця багатьох міжнародних фестивалів та конкурсів.

З цього фільму, який відкрив йому новий творчий шлях , - першої роботи на столичній студії «ledoyen" («Ле Дуаєн»), яка дублювала близько 60% всіх кінопрокатних фільмів в Україні, ймовірно, розпочинається ще одна творча сторінка школяра Кирила.

У його короткій, але продуктивній кіношній біографії, була участь у запису масовки до фільму «Перша людина», який у прокаті з жовтня .
На дитячих каналах у мультику «Бембі» він також озвучував казкового героя .Скоро вийде в прокат мультфільм «Грінч» за його участі .
Та особливо родина очікує на прем'єру, що відбудеться на каналі плюс плюс: мультик «Левина варта» , у якому левеня – головний персонаж , озвучив Кирило Свита.
Робота над багатосерійним мультиком уже завершилася, але без запрошень до подальшої співпраці учень не залишається: днями отримав чергове запрошення і нову звукову «роль».

- Влітку на канікулах було простіше включатися у графік,- розповідає про непрості поєднання навчання і творчості мама Наталія Свита. - Доводиться відпрошуватися з останніх уроків , які потім у вихідні самотужки вивчає.Але він у захваті –намагається працювати на рівні з професійними акторами у шикарній студії. Отримав і перші зароблені гроші за свою роботу. За свої старання отримує учень і стипендію Бучанського міського голови Анатолія Федорука.

Режисери хвалять за працю, бажання вчитися і талант і говорять про Кирила, як про знахідку для роботи.
Нам залишається дочекатися , коли «Левина варта» з’явиться у програмі , аби насолоджуватися поки що не звичною для нас роботою Кирила.

Уже цікаво, а які наступні ролі він озвучуватиме?
Переконані, чекати відповіді доведеться не довго.
0 0

Прес-служба Бучанської міської ради 
Кирило Свита міські новації
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.