» » Прокуратура показала умови утримання в Бучанській колонії (фото)

Прокуратура показала умови утримання в Бучанській колонії (фото)

Прокуратурою Київської області за результатами раптової перевірки в державній установі «Бучанська виправна колонія (№ 85)» виявлено грубі порушення прав засуджених при їх поміщенні в дисциплінарний ізолятор.Установлено, що адміністрацією колонії безпідставно притягнуто 2 засуджених до відповідальності у вигляді поміщення в дисциплінарний ізолятор, внаслідок проведення необ’єктивної перевірки за фактами нібито вчинення ними порушень, недоведення в їх діях усіх ознак дисциплінарного проступку та не встановлення причин та умов, у зв’язку з чим необхідна їх ізоляція.

Крім того, адміністрацією установи не забезпечено належних матеріально-побутових умов. Так, засуджені утримувались в камерах дисциплінарного ізолятора, які не відповідають вимогам санітарії та потребують ремонту.

Реагуючи на вказані порушення, прокуратурою негайно звільнено 2 засуджених з дисциплінарного ізолятору. На даний час вирішується питання про притягнення винних посадових осіб колонії до дисциплінарної відповідальності.

Питання законності застосування до засуджених заходів стягнень перебуває на особливому контролі керівництва прокуратури області.

1 0

Прес-служба прокуратури Київської області, www.kobl.gp.gov.ua 
Прокуратура міста Ірпеня БВК 85 фотофакт Буча
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.