» » Буча: Контейнерні майданчики жителі перетворюють у сміттєзвалища

Буча: Контейнерні майданчики жителі перетворюють у сміттєзвалища

Про відходи...
12 листопадаі відділом Бучанського ЖКГ спільно з інспекцією з благоустрою перевірено контейнерний майданчик по вул. І.Франка.
Відтак, виявлено, що біля майданчику утворено вже сміттєзвалище!
Туди вивозиться будівельне сміття, меблі, вікна, ванни, душові кабіни, шини.....опале листя.

Не соромлячись, автівки з завантаженими причепами під’їзджають посеред дня і згружають гори відходів!

Мовою Закона:
Всі відходи є об’єктом права власності, а відповідно до положень Цивільного кодексу, власник не може використовувати право власності на шкоду правам, свободам та гідності громадян, інтересам суспільства, погіршувати екологічну ситуацію та природні якості землі. Законом України «Про відходи» забороняється несанкціоноване скидання і розміщення відходів, що може створювати небезпеку для навколишнього середовища та здоров’я людини.

Власник відходів повинен дотримуватися вимог поводження з відходами та не допускати засмічення та забруднення території.
Несанкціоноване викидання сміття тягне за собою адміністративну та кримінальну відповідальність, в залежності від тяжкості шкоди, яку спричинила така діяльність довкіллю.
Завтра майданчик буде зачищено. Після того буде посилений режим контролю з залученням представників поліції, депутатів, інспекції з благоустрою за притягнення до відповідальності порушників.

Якщо кожен із нас подбає про свій двір, оселю, вулицю - це буде внесок кожного із нас в благоустрій рідного міста. Всі добре розуміють, що ніхто чужий не прийшов і не засмітив. Все це зробили ми самі - жителі.
Те, як буде виглядати наша громада, залежить від кожного із НАС, мешканців.

P.s як говорить відома приказка: смітять всі, прибирають сотні, а платять одиниці.
1 0

Житлово-комунальне господарство Бучанської територіальної громади 
ЖКГ Буча
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.