» » Бучанський міський голова з робочим візитом у Франції

Бучанський міський голова з робочим візитом у Франції

Візит Бучанського міського голови Анатолія Федорука у складі делегації до Франції присвячений вивченню досвіду європейської країни у питаннях сприяння ефективній та інноваційній розбудові територій, культурного діалогу та залучення інвестицій.

- Важливо використовувати досвід європейських країн, зокрема французький, який демонструє прогресивні напрацювання,- прокоментував телефоном Анатолій Федорук. - Цікавими і корисними стануть у практичній роботі напрацювання у вирішенні питань щодо стану доріг та інженерних комунікацій, координації роботи громадського транспорту столиці та приміських населених пунктів, який потрібно "зв'язувати" у одне зручне кільце після творення Бучанської ОТГ. Співробітництво громад у рамках діяльності Метрополії Великого Парижу демонструє ефективні моделі для вирішення основних проблем.

Під час діалогу обидві сторони не обійшли увагою питання децентралізації- вивчали досвід Франції і, розвитку місцевого самоврядування.
Довідково. Метрополія Великого Парижу об’єднує 135 міст і містечок із загальною кількістю мешканців 7,5 млн. Підприємства Метрополії виробляють 25 відсотків загального ВВП Франції.

2 0

Прес-служба Бучанської міської ради 
Федорук Анатолій Петрович Буча
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.