» » В УПЦ заявляють про спробу захоплення храму при Бучанській колонії

В УПЦ заявляють про спробу захоплення храму при Бучанській колонії

Попри усі декларації «УПЦ КП» про недопущення незаконних дій щодо храмів Української Православної Церкви, відбулася спроба проникнення кліриків цієї організації в одну із столичних церков.23 жовтня, троє чоловіків, з них двоє «священнослужителів Київського патріархату» намагалися обманом потрапити у Свято-Анастасіївський храм при Бучанській виправній колонії строго режиму № 85 в м. Києві. На заваді їм стала громада. Про це у своєму коментарі для Інформаційно-просвітницького відділу УПЦ розповів настоятель храму, заступник голови відділу в справах молоді з питань тюремного служіння протоієрей Миколай Могильний.

«Сьогодні троє людей, з них двоє «священики Київського патріархату» досить наполегливо і нахабно намагалися проникнути в храм святої Анастасії Узорішительниці. Дізнавшись, що це клірики «УПЦ КП», громада тюремного храму стала на його захист і не пустила провокаторів», — зазначив священик.

«Староста та парфіяни на усі аргументи відповіли, що не потребують їхньої присутності. «Ми за вас і свічки поставимо, і помилимося, а ви йдіть з Богом, нам це не треба», – сказали», — розповів протоієрей Миколай.

На його переконання такі дії представників «УПЦ КП» явно свідчать про настрої, протилежні тим, що декларує їхнє керівництво.

«Нам обіцяють, що все буде тихо-мирно, ніяких захоплень, а тут хочуть в храм потрапити. Де ви були усі 20 років існування цього храму?», — пояснив настоятель.

В Свято-Анастасіївському храмі, який діє при Бучанській виправній колонії вже більше 20-ти років, постійно ведеться душпастирська та місіонерська робота.

«Тут регулярно звершуються богослужіння, сповідаються, причащаються ув’язнені. Є потужна громада, — розповів отець Миколай, — кілька священиків та співробітники Місіонерського відділу УПЦ проводять щосуботи читання, діє катехізаторська школа, у якій викладачі займаються з ув’язненими. Невже ці люди, що прийшли сьогодні, сподівалися, що громада їх прийме?».
0 0

Українська Православна Церква, www.news.church.ua 
БВК 85 церква Буча
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.