» » У Бучі породіллі продовжують отримувати пакунки малюка (відеосюжет)

У Бучі породіллі продовжують отримувати пакунки малюка (відеосюжет)

У Бучі породіллі отримують безкоштовні пакунки малюка від держави. Цей проект стартував ще 1-го вересня та має на меті допомогти родинам забезпечити новонароджених. Пакунок нараховує 25 речей та важить близько 8ми кілограмів. Він складається з одягу, пелюшок ,матрацу, махрового рушника, іграшки та інших необхідних речей. Його вартість 3377 гривень.Для отримання пакета, потрібно у пологовому будинку написати заяву. За задумом, їх мали б видавати при виписці. Однак, через перебої з доставкою, пакунки видають у відділах соцзахисту за місцем проживання із затримкою мало не в півтора місяці. Пані Тетяна відмовилась від такого подарунку, адже половина речей дитині вже не підходять.

У Бучанському управлінні праці та соціального захисту населення стурбовані , що кожного разу приходить різна кількість пакунків. Цього разу надійшло 10. А в черзі вже 40 матусь. Тому розподіляють їх по даті народження дитини.

На думку породіль, такий проект дійсно важливий, але не досконалий. Вони наполягають, що пакунки малюка повинні видаватися у пологовому будинку.
0 0

ІА ПОГЛЯЛ, www.poglyad.tv 
Буча відеосюжет ІА ПОГЛЯД
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.