» » Гостомель: Поліція вилучила марихуану та амфетаміни на 70 тис.

Гостомель: Поліція вилучила марихуану та амфетаміни на 70 тис.

Поліцейські вилучили наркотики на 70 тисяч гривень


Жителі смт Гостомель зберігали у себе вдома 500 грамів елітної марихуани та 50 грамів амфетаміну. Тривають слідчі дії. Поліцейські перевіряють підозрюваних на причетність до збуту наркотиків.

Провели два санкціоновані обшуки у будинках та задокументували їхню злочинну діяльність оперативники обласного Управління протидії наркозлочинності Кирилл Самойленко спільно з бійцями КОРД.
Начальник поліції Київської області Дмитрий Ценов наголосив, що одним із основних напрямів роботи правоохоронців залишається боротьба з наркозлочинністю.Генерал поліції третього рангу звернув увагу на необхідності, аби окрім критики в бік правоохоронної системи, деякі активісти зрозуміли всю небезпеку цього згубного явища й також повідомляли відомі факти зберігання, виготовлення та збуту наркотиків. Спільними зусиллями ми зможемо ефективно викорінити це зло з нашого регіону!

Номер телефону гарячої лінії Управління протидії наркозлочинності поліції Київщини (063) 801-90-80.

На Київщині поліцейські вилучили наркотики на 70 тисяч гривень

На Київщині #поліцейські вилучили #наркотики на 70 тисяч гривень Жителі смт #Гостомель Ірпінського регіону зберігали у себе вдома 500 грамів елітної марихуани та 50 грамів амфетаміну. Тривають слідчі дії. Поліцейські перевіряють підозрюваних на причетність до збуту наркотиків. Провели два санкціоновані #обшуки у будинках та задокументували їхню злочинну діяльність #оперативники обласного Управління протидії наркозлочинності Кирилл Самойленко спільно з бійцями #КОРД. Начальник поліції Київської області Дмитрий Ценов наголосив, що одним із основних напрямів роботи правоохоронців залишається боротьба з наркозлочинністю. Генерал поліції третього рангу звернув увагу на необхідності, аби окрім критики в бік правоохоронної системи, деякі активісти зрозуміли всю небезпеку цього згубного явища й також повідомляли відомі факти зберігання, виготовлення та збуту наркотиків. Спільними зусиллями ми зможемо ефективно викорінити це зло з нашого регіону! Номер телефону гарячої лінії Управління протидії наркозлочинності поліції Київщини (063) 801-90-80. #марихуана #амфетамін #київщина

Опубліковано Поліція Київської області Четвер, 4 жовтня 2018 р.
0 0

Поліція Київської області 
поліція кримінал Гостомель
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.