» » Бучанська виправна колонія: Прокуратура виявили грубі порушення прав засуджених

Бучанська виправна колонія: Прокуратура виявили грубі порушення прав засуджених

Прокуратурою Київської області за результатами раптової перевірки в державній установі «Бучанська виправна колонія (№ 85)» виявлено грубі порушення прав засуджених при їх поміщенні в дисциплінарний ізолятор.


Зокрема, встановлено, що адміністрацією вказаної установи до 2-х засуджених застосовано стягнення у вигляді поміщення в дисциплінарний ізолятор без проведення належним чином перевірки за фактами порушення режимних вимог та врахування мотивів вчинення порушення.

Крім того, адміністрацією установи не забезпечено належних матеріально-побутових умов. Так, вказані засуджені утримувались в камері дисциплінарного ізолятора, яка не відповідає вимогам санітарії (пліснява на стінах, недостатнє освітлення та відсутність свіжого повітря)
Реагуючи на вказані порушення, прокуратурою негайно звільнено 2 засуджених з дисциплінарного ізолятору. На даний час вирішується питання про притягнення винних посадових осіб колонії до дисциплінарної відповідальності.

Упродовж поточного року за втручанням прокуратури області з дисциплінарних ізоляторів виправних установ загалом звільнено 13 незаконно утримуваних у них засуджених.
0 0

Прес-служба прокуратури Київської області 
БВК 85 Буча Прокуратура міста Ірпеня
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.