» » Найкращі дівчата країни перед фіналом "Міс Україна" зібралися у Бучі

Найкращі дівчата країни перед фіналом "Міс Україна" зібралися у Бучі

Ось ці красиві, молоді дівчата вже готові вийти на сцену і постати перед суворими членами журі конкурсу,який назове найкращу дівчину країни у нинішньому році.

Просто незрозуміло, як це вони зможуть зробити, адже у такому квітнику кожна квітка чаірвна і неповторна по - своєму.
У Бучі у Центральному будинку культури відбулася фінальна репетиція конкурсу "Міс Україна" перед телевізійною зйомкою, що буде в ефірі на каналі 1+1 30 вересня.

В Україні вже пройшло 26 конкурсів для усіх красунь, і за словами організаторки Катерини Шуппе, саме цього року проводитиметься найважливий 27 проект конкурсу Міс Україна 2018.

Найгарніші україночки представлятимуть свою державу не тільки на території країни, а й на просторах Європейського союзу та у всьому світі.
Перший конкурс дає можливість красуням зробити успішний старт в кар’єрі та реалізувати свої мрії на світовому рівні.

Довідково
Серед більш ніж 10 тисяч учасниць, конкурсним відбором визначаються найкращих 25 дівчат. Учасниці в Міс Україна 2018 повинні відповідати ряду вимог, серед яких є й віковий критерій: вік красуні повинен бути не менше 17 та не більше 25. Окрім даних зовнішності, учасниця повинна мати високий інтелект та мати особливі таланти.
Не секрет, що до 25 найкращих попадають дійсно найкращі дівчата, які не мають шкідливих звичок, не притягались до кримінальної відповідальності та є абсолютно самостійними. Також претендентки на корону повинні бути досить високими – не нижче, аніж 170 сантиметрів.
1 0

Прес-служба Бучанської міської ради 
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.