» » У Бучі видаватимуть біометричні паспорти

У Бучі видаватимуть біометричні паспорти

Депутати на сесії Бучанської міської ради одноголосно прийняли рішення укласти з ТОВ «ТК «Варшавський» договір оренди нежитлового приміщення за адресою: м. Буча, вул. Депутатська, 1-г з метою надання адміністративної послуги з оформлення та видачі паспорта громадянина України для виїзду за кордон з безконтактним електронним носієм та паспорта громадянина України у формі ID-картки.

-Ще одна необхідна послуга, яка користується попитом, буде надаватися у місті,- прокоментував прийняте рішення Бучанський міський голова Анатолій Федорук. – Таким чином якісний сервіс буде наближений до мешканців громади.

У зв'язку з цим та з метою зробити послугу видачі паспортів для мешканців міста Буча та навколишніх населених пунктів максимально доступною, Бучанська міська рада планує провести реконструкцію приміщення та встановити там все необхідне для цього обладнання.

Жителі зможуть оформити або обміняти паспорт громадянина України для виїзду за кордон; оформити паспорт громадянина України; оформити паспорт громадянина України у разі обміну замість пошкодженого, втраченого або викраденого.
ЦНАП має повноваження приймати документи для їх оформлення та видачі.

Для придбання робочої станції щодо оформлення та видачі паспортів проведено процедуру закупівлі через систему «ProZorro» і вже відбулися торги. На даний час готуються всі необхдні документи для підписання договору із переможцем щодо постачання обладнання (термін- до 12.09.2018 р.).

Щодо самої процедури отримання документів. Реєстрація відбуватиметься за допомогою електронного сервісу.
Кошти за надані послуги будуть скеровуватися до місцевого бюджету.
Послугами з отримання паспорту громадянина України для виїзду за кордон можуть скористатися усі громадяни України.

2 0

Прес-служба Бучанської міської ради 
Буча ЦНАП паспорт
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.