» » Утворено дитячу дорадчу раду при Бучанській міській раді

Утворено дитячу дорадчу раду при Бучанській міській раді

На сесії депутати Бучанської міської ради вирішили утворити дитячу дорадчу раду при Бучанській міській раді та затвердили Положення про дитячу дорадчу раду.

Вона є постійно діючим, міжгалузевим, консультативно-дорадчим органом, який діє з метою захисту прав та інтересів дітей, врахування їх думки та безпосереднього залучення дітей до прийняття рішень в органах місцевого самоврядування, що стосуються дітей.Члени ради обираються строком на 2 роки.

До її складу входять мешканці територіальної громади віком від 14 до 18 років.

Кількісний склад ради становитиме 12 осіб. Склад ради визначається начальником відділу освіти Бучанської міської ради з числа претендентів, які добровільно заявили про бажання брати участь у її роботі, у порядку, визначеному Положенням.

До складу ради можуть бути включені неповнолітні мешканці віком від 14 до 18 років, які представляють різні категорії дітей: учнівське самоврядування загальноосвітніх навчальних закладів, представники вразливих груп дітей – з багатодітних та неповних сімей, малозабезпечених сімей, дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з особливими потребами, представники дитячих громадських організацій тощо.
0 0

Прес-служба Бучанської міської ради 
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.