» » Черговий семінар для платників податків

Черговий семінар для платників податків

Нещодавно у м. Ірпінь фахівцями ГУ ДФС у Київській області проведено черговий семінар для платників податків - юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та фізичних осіб, які проводять незалежну професійну діяльність.

У ході заходу провідні фахівці ГУ ДФС у Київській області ознайомили його учасників з правопросвітницьким проектом „Я маю право”, експериментальним проектом у сфері реєстрації та експлуатації новітніх моделей програмних та/або програмно-технічних комплексів, призначених для реєстрації розрахункових операцій – системою e-Receipt (електронний чек), а також повідомили присутнім щодо можливостей модернізованого сервісу ДФС-Електронного кабінету платника.

Під час зустрічі учасникам було роз’яснено порядок нарахування та сплати Єдиного соціального внеску. Зокрема, про особливості нарахування ЄСВ та подання звітності підприємцями, які перебувають на спрощеній та загальній системах оподаткування, а також про відповідальність за несплату внеску та за використання неоформленої найманої праці.

Дуже жваво присутні обговорювали питання внесення змін Нацбанком України до порядку ведення касових операцій у національній валюті в Україні, яку відбулися з 01 червня 2018 року.
Напркінці семінару усі бажаючі отримали відповіді на поставлені питання.0 0

Ірпінське відділення Вишгородської ОДПІ ГУ ДФС у Київській області 
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.