» » Ворзель святкує свій День народження

Ворзель святкує свій День народження

У Ворзелі святкові заходи розпочалися із цікавої ідеї - висадження алеї Дружби.
Започаткувала цю традицію Ворзельський селищний голова Лариса Федорук, до якої долучилися депутати селищної ради, члени виконкому, апарат ради, Бучанський міський голова Анатолій Федорук.
Символічно, що молоді дерева висадили на подвір'ї школи, яка вже незабаром після проведених енергтефективних заходів, капітального ремонту даху, зустріне учнів та вчителів новою вхідною зеленою зоною. Це ще один подарунок громаді до Дня селища!

Загалом, територія біля Уваровського дому перетворилася на кілька мистецьких алей, цікавих фотозон, виставок, майстер - класів.

Добрі традиції у Бучанській громаді зберігаються і примножуються. От хоча б у колі родини, у складі всіх населених пунктів, вітати із днем сіл і селищ.
Тільки відсвяткували тепло і по–родинному день Бабинець, а перші вересневі вихідні щороку кличуть усіх у Ворзель.
Лідери населених пунктів ніколи не скупляться на побажання: у кожного схожі плани і задуми: розвивати свої населені пункти, створювати комфортні умови для мешканців.
Приємно, що цьогоріч свято селища зібрало значно більше мешканців і гостей, які прийшли і приїхали однією родиною святкувати 118 – річницю.
Хто пише історію краю? Хто пам’ятає дні і роки , які вже у минулому, але становлять надбання селища, його сторінки створення і розвитку і ? Хто вибудовує перші кроки стратегії розвитку у завтрашньому дні?
Люди Ворзеля – його найцінніший скарб. Про це наголосила у своєму вітальному слові Ворзельський селищний голова Лариса Федорук.
Сьогодні на святковій сцені зустрічалися одразу кілька поколінь ворзелян і це демонструє неперервний зв'язок поколінь, які і є тим стержнем, який допомагає впевнено дивитися у завтра.
Бучанський міський голова Анатолій Федорук та Ворзельський селищний голова Лариса Федорук під час вручення грамот і подяк від КРВАМУ, Сертифікату з нагоди 25 річниці Асоціації зуміли знайти слова вдячності усім, хто цього дня піднімався за нагородами на святкову сцену.
Багатодітні родини, старожили , учасники АТО, ветерани Другої світової, творчі особистості, вчителі і депутати, члени виконкому і працівники, що дбають про чистоту вулиць, керівники закладів і молоді подружжя, наймолодші мешканці – сьогодні сцена ледь уміщала тих, хто сьогодні творить історію, яка буде окремою сторінкою у біографії Ворзеля.

Свято без концерту уявити просто неможливо: у повітрі пахло осінню, теплом і гарним настроєм, який примножили у рази виступи улюблених виконавців.
Молоді виконавці і вже відомі дарували просто неймовірний потік позитиву, музики, драйву зі сцени, яка « допомагала» ділитися емоціями із глядачами .
Всіх виконавців, які вітали чудове селище із річницею, не будемо зазначати, аби не пропустити когось із учасників двох відділень святкового концерту.
Скажемо тільки: наш край такий багатий на пісню і танець, посмішку і гарний настрій- і це головне!

Вечірнє небо вже було засіяне зірками, проте без найяскравішої естрадної сіяло не так урочисто.
Улюблені багатьма поколіннями пісні у виконанні народного артиста України Олександра Пономарьова викликали бурю овацій, шквал аплодисментів і океан позитиву.
Сцена вмить перетворилася на музично – кольорове полотно, яке виписували спільно із мега- зіркою слухачі: співаючи, танцюючи, фотографуючи, вмикаючи ліхтарики…
Уже за два тижні Буча перейматиме естафету Ворзеля і саме тому Бучанський міський голова Анатолій Федорук спільно із Ворзельським селищним головою Ларисою Федорук не лише подякували виконавцю, який у щільному гастрольному графіку знайшов час, аби порадувати свою «армію» фанів піснями, а й запропонували, аби наступним Почесним громадянином Бучі був саме Олександр Пономарьов.
Тривала злива оплесків засвідчила, що громада підтримала пропозицію. Тепер вона повинна набрати необхідну кількість депутатських голосів.
Але хіба хтось сумнівається, що саме цей виконавець поряд із ще одним відомим артистом і ведучим на ТВ Мар’яном Гаденком поповнить список «золотого фонду» , чиї імена вписані особливою фарбою: творчою, виробничою, медичною, освітянською у біографію нашого улюбленого міста?0 0

Прес-служба Бучанської міської ради 
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.