» » На День Бучі очікуємо позитивний висновок КОДА

На День Бучі очікуємо позитивний висновок КОДА

Робоча зустріч народного депутата України Ярослава Москаленка із представниками депутатського корпусу, виконавчих органів, активістів, які зібралися у Бучі в «Акваріусі», переросла з перших хвилин на конструктивний діалог.
На запрошення Бучанського міського голови Анатолія Федорука прибули представники на чолі з лідерами громад Блиставиці, Гаврилівки, Здвижівки, Луб’янки, Мироцького, Ворзеля, Бабинець, аби у такому широкому колі обговорити впровадження головної реформи країни.


- Стратегія розвитку кожного населеного пункту повинна наблизити якість послуг до кожного мешканця у всіх галузях, -зазначив під час презентації Бучанської ОТГ Анатолій Петрович.
Він акцентував увагу на важливих пріоритетах, які постають уже сьогодні: жодної оптимізації закладів, а лише розбудова і розвиток, створення на базі сільських рад центрів із надання адміністративних послуг.
Якісна питна вода у всіх без виключення населених пунктах, транспортне сполучення- кільцеві маршрути і енергоефективна політика , що повинна «зайти» у кожне село ще до початку опалювального сезону – ось ті завдання, що постають перед громадою і потребують негайного вирішення.
Під час презентації міський голова розповів про фінансову спроможність громади, яка три роки тому розпочала цей шлях і готова до реалізації доленосних рішень. І при цьому він наголосив на важливості реалізації програми соціально – економічного розвитку, яка неможлива без підтримки.
Є всі підставити сподіватися, що саме 15 вересня стане часом відліку створення громади, яка за словами народного обранця Ярослава Москаленка, без сумніву, буде передовою і стане прикладом для інших у країні.
Щодо проведених слухань у Бабинцях, він зазначив, що вони пройшли показово і відкрито, а тому жодних сумнівів у результкатах бути не може.
Висловилися з цього приводу і сільські та селищні голови.
Олег Покрасьон, Гаврилівський сільський голова: Разом ми сила!
Світлана Микиша, Блиставицький сільський голова: Чекаємо із нетерпінням 15 вересня!
Анатолій Новиченко, Лубянський сільський голова:100 відсотків підтримки у питанні приєднання до Бучі - і цим усе сказано.
Лариса Федорук, Ворзельський селищний голова: Радію, що у цьому форматі народиться нова якість для кожного мешканця громади.
Андрій Купраш, Бабинецький селищний голова: Дякую громаді за вибір, а Ярославу Москаленку - за підтримку нашого вибору.
Тетяна Верета: секретар виконкому Мироцької сільської ради: Сподіваємося, вже і мешканці нашого населеного пункту невдовзі перестануть запитувати, коли ж приєднаємося до Бучі і це стане реальністю.
Ігор Сироткін, депутат Здвижівської сільської ради : Мед і дрова, які роздають і обіцяють, не зупинять на шляху приєднання до Бучі.

Для того, аби пришвидшити реалізацію реформи на місцях, Ярослав Москаленко подарував усім керівникам громад сучасні ноутбуки і побажав, аби на цій техніці друкувалися важливі рішення для громади.

Крім того, стан будівництва одразу кількох важливих об'єктів у місті оглянув Ярослав Москаленко спільно з головою КОДА Олександром Горганом та Бучанським міським головою Анатолієм Федоруком.
Зовсім небагато часу залишилося до події року - відкриття Пластового центру, що прийматиме дітей з усієї країни.
Проблемні питання завершення будівництва сучасної гімназії та мототраси "Сона", де пройдуть уже у жовтні Всеукраїнські та міжнародні змагання, також були обговорені під час поїздки на ці об'єкти.
0 0

Прес-служба Бучанської міської ради 
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.