» » Відбулася серпнева конференція педагогів

Відбулася серпнева конференція педагогів

На базі Бучанської СЗОШ №5 відбувалася традиційна міська серпнева конференція педагогічних працівників «Нова українська школа-школа успіху».

У роботі брали участь керівники закладів освіти міста, заступники директорів, вихователі-методисти, керівники міських методичних комісій, голови первинних профспілкових організацій, працівники відділу освіти та міського методичного кабінету.
З вітальним словом до присутніх звернувся Бучанський міський голова Анатолій Федорук, який відзначив високий рівень роботи кожного педагога міста та наголосив на необхідності подальшого розвитку освітньої системи міста та майбутньої об’єднаної територіальної громади.
У виступі начальника відділу освіти Бучанської міської ради Олега Цимбала підбито підсумки розвитку освітньої системи міста у 2017/2018 навчальному році, визначено пріоритетні напрямки освіти та завдання на новий 2018/2019 навчальний рік.

Як зазначила Оксана Сімороз, заступник директора з навчально-виховної роботи СЗОШ № 5, що Нова українська школа – простір розвитку кожної дитини, окреслила сучасні підходи до організації навчання, виховання та розвитку кожного учня в умовах переходу до Нової української школи.

Приємним моментом стало нагородження 45 ювілярів, яким було вручено подяки за сумлінну працю, професіоналізм і майстерність.
Оплесками привітали молодих спеціалістів, які будуть вже з 1 вересня 2018 року працювати у педагогічних колективах закладів освіти Бучі.


0 0

Прес-служба Бучанської міської ради 
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.