» » Дебют "Надвечір'я " ... і зірки сцени

Дебют "Надвечір'я " ... і зірки сцени

У кожного населеного пункту своі традиції святкування дня народження малої батьківщини. У Бабинцях вони лише народжуються і їхніми авторами є активні мешканці селища.

Сьогодні депутат КОР Денис Борисенко, Бучанський міський голова Анатолій Федорук, Бабинецький селищний голова Андрій Купраш привітали громаду з цієі нагоди, вручили кращим мешканцям селища подяки і подарунки.

Відзначили кращі садиби, кафе, молоде подружжя і наймолодшого жителя селища....
Працювало містечко майстрів, на новенькому дитячому майданчику і на батутах веселились діти, у тіні раділи змінам люди старшого віку, які в один голос заявляли, що такого свята за життя навіть не могли собі уявити.

Бабинецькому селищному голові Андрію Купрашу Анатолій Федорук вручив Подяку Прем`єр - міністра України В. Гройсмана.
Свято без музичних подарунків уявити неможливо, а тому до дитячих виступів додалися чудові виступи колективів із Блиставиці, Здвижівки, гурту «Фольктон».

Відомі у своєму краї, на Київщині, в Україні і навіть за кордоном - такі колективи і юні виконавці - перможці багатьох конкурсів вітали зі святкової сцени Бабинці.

Блиставицька «Блиставчанка» та «Інтервал», бучанська «Фантазія» вже звикли купатися у аплодисментах глядачів.
Бучанський міський голова Анатолій Федорук саме таке майбутнє спрогнозував і для новачків сцени, які лише кілька місяців тому зібралися у «Надвечір'я» і бажають зберегти рідну пісню.
Уже сама назва колективу робить «заявку» на участь у програмі «Надвечір‘ я долі», яку веде Почесний громадянин Бучі, народний артист України Мар’ян Гаденко.
Голоси усіх виконавців вразили акапельним виконанням пісень, які губляться у часі, але завдяки таким талановитим співакам народжуються заново.

Але на цьому свято не завершилося. Ніхто не розходився, всі очікували на виступ зірок - гурту Mad Heads, який виконав улюблені і відомі хіти у новій обробці.
Вечірнє небо «розфарбовували» вогні зі сцени, дружні танці і гарний настрій ширилися вулицями: свято зібрало друзів у одну родину.
0 0

Прес-служба Бучанської міської ради 
фотофакт Бабинці Федорук Анатолій Петрович
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.