» » Вулицями Бучі громада несла величезний синьо-жовтий стяг

Вулицями Бучі громада несла величезний синьо-жовтий стяг

У всі часи, в усіх країнах державний прапор був і залишається однією з найвищих і найбільш шанованих святинь. Державний прапор є одним із основних символів нашої держави, її гордістю. Він об’єднує український народ. Несе в собі пам’ять трудових, наукових, політичних,спортивних перемог багатьох поколінь.

Бучанці долучилися до святкування і у вишиванках, разом із родинами і друзями, колегами, депутати і члени виконкому, громадські активісти, члени ГО пройшли центральною вулицею міста до Площі Шевченка, де відбулися урочистості з цієї нагоди.

Своєрідний рекорд встановлено сьогодні у Бучі: центральною вулицею пронесли прапор розміром 9 на 6 метрів.
І це не єдиний наш спільний рекорд. Сьогодні найбільше учасників заходу об'єдналися і долучилися до ходи і мітингу, які прийшли у вишиванкам і з прапорцями України та рідного міста.
Слова вітання від Бучанського міського голови Анатолія Федорука передав присутнім заступник міського голови Сергій Шепетько.

Учасники АТО разом із дітьми підняли урочисто стяги у цей день, красиву хореографічну композицію – величальну України виконали учасники студії - народний танцювальний колектив «Фантазія», а Сергій Виговський у музичному творі «розповів» про велич і красу краю, її символів.

На символічному не лише для усієї України, а й Європи місці, де два роки тому було піднято один із найбільших прапорів у країні, зібралася Бучанська громада, аби однією родиною у знаменитий день привітати зі святом, що стало одним із головних у біографії молодої держави.
Учасників заходу з цієї нагоди привітала Ворзельський селищний голова Лариса Федорук.
Варшавкою призупинялися автомобілі, які у різні міста і країни повезли піднесені дух свята.

І хоча свято було у розпалі, проте робочі обовязки ніхто не відміняв. 43 позачергова сесія Бучанської міської ради, яку провів Бучанський міський голова Анатолій Федорук, розпочалася із привітань на адресу мешканців міста, депутатського корпусу, виконавчого апарату, представників ЗМІ.
Анатолій Федорук привітав із державними святами присутніх і наголосив, що українська мрія, яку виборювали покоління, тепер реальність і наше завдання розбудовувати рідне місто, громаду.

0 0

Прес-служба Бучанської міської ради 
фотофакт День прапора Буча відеосюжет ІА ПОГЛЯД
Коментарів: 0
Додати коментар
Інформація
Коментувати новини на сайті можна тільки протягом 370 з дня публікації.